ProfiChondro Original Efekt 180 tobolek

Doplněk stravy

Obsahuje glukosamin sulfát, MSM, extrakt Boswellia serrata a vitamin C a je vhodný především pro starší lidi, osoby s nadměrným zatížením kloubů a sportovce.
Skladem na e-shopu
725

Cena za 100 kusů: 403 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50053128

ProfiChondro Original Efekt doporučujeme především lidem ve středním a vyšším věku, osobám s nadměrným zatížením kloubů, sportovcům a lidem s aktivním způsobem života. Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky ČR.

  • glukosamin sulfát se přirozeně vyskytuje v kloubní chrupavce a vazivových tkáních
  • MSM (methylsulfonylmethan) je zdrojem organicky vázané síry, která se v organismu nachází např. v podobě disulfidických můstků mezi bílkovinnými vlákny kolagenu
  • extrakt Boswellia serrata má příznivý vliv na normální stav kloubů a kostí
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a k normální funkci imunitního systému

Dávkování:

Užívejte 3x denně 1 tobolku, nejlépe s jídlem nebo po jídle. Dostatečně zapijte tekutinou. Obsah tobolky lze také vysypat, smíchat s tekutinou (voda, šťáva, čaj) a vypít. Doporučujeme užívat přípravek pravidelně a dlouhodobě po dobu nejméně 6-12 měsíců.

Složení:

Glukosamin sulfát 2KCl 500 mg, MSM 300 mg, Boswellia serrata extrakt 50 mg, vitamin C 30 mg v jedné tobolce.

Glukosamin sulfát 2KCl (49,2 g/100 g), MSM (methylsulfonylmethan, 29,5 g/100 g), želatina, kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata, extrakt z pryskyřice 5:1 s 65% obsahem boswellových kyselin, 4,9 g/100 g), vitamin C (kyselina L-askorbová 97 %, 3,0 g/100 g), protispékavá látka: stearan hořečnatý; plnidlo: mikrokrystalická celulóza; barviva: dioxid titaničitý, azorubin, ponceau 4R, brilantní modř FCF v jedné tobolce.

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Barviva azorubin a ponceau 4R mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Neobsahuje cukr.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.