Kosmetika

Dr. Popov Propolisová mast s medem 50 ml

Značka: DR.POPOV
4.6

Přírodní mast k regeneraci pokožky podrážděné slunečním zářením, při spáleninách, štípnutí hmyzem, na rozpraskané paty a ruce.

135

O produktu: Dr. Popov Propolisová mast s medem 50 ml

50004531

Úvod

Přírodní tradiční mast k regeneraci pokožky podrážděné slunečním zářením, při spáleninách nebo štípnutí hmyzem. Pro své hydratační účinky lze propolisovou mast úspěšně použít v péči o rozpraskané paty a ruce, velmi dobře změkčuje kůži. Dále ji můžete použít také k ošetřování pokožky v okolí bércových vředů, zahnisaných ranek a při jiných kožních potížích. Mast má blahodárné účinky na pokožku trpící lupénkou. Propolisová mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. 

Síla propolisu a medu v tradičním masťovém základu

Základem masti je výtažek z propolisu, známého též jako včelí kyt, včelí tmel nebo smoluňka. Propolis je oranžová látka, která vzniká uvnitř včelího úlu obohacením pryskyře pomocí včelího sekretu. Včely používají propolis při dezinfekci úlu a k ucpávání škvír v něm. Propolis má silné antibakteriální a aseptické účinky. Základ masti tvoří neškvařené vepřové sádlo, které se výborně vstřebává a napomáhá dobrému pronikání účinných látek do pokožky. Propolisová mast Dr. Popova je obohacena o med a pravý včelí vosk. Med umocňuje pozitivní účinky propolisu a včelí vosk má výborné ochranné a hydratační schopnosti. 

Hlavní vlastnosti:

  • přírodní tradiční mast
  • regeneruje, hydratuje a ošetřuje pokožku
  • vhodná k použití na pleť se spáleninami, po bodnutí hmyzem
  • na rozpraskaná chodidla, lokty, ruce
  • bez konzervantů a umělých barviv

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, med, propolis.


Použití

Než začnete propolisovou mast užívat, jé vhodné vyzkoušet její snášenlivost na vnitřní straně paže. Pokud kůže nezarudne či se nevytvoří pupínky, můžeme propolisovou mast bez problémů užívat.
Před použitím masti se dále doporučuje postiženou partii omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě na pokožku 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do kůže.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.