PruriGyne Vulvární krém 30 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: PRURIGYNE
PruriGyne je vulvární krém pro děti i dospělé, který zmírňuje nepohodlí pokožky kolem poševního vchodu a konečníku (svědění, pálení, podráždění).
Skladem na e-shopu
365

O produktu

50090591

Vulvární krém PruriGyne je krém s fyziologickým pH s obsahem lipozomů Aloe vera, Tea tree oleje, srdcovnice (cardiospermum) a vitaminu E. Byl speciálně vyvinutý k péči o vnější rodidla a anální oblast, zmírňuje svědění a posiluje funkci přirozené bariéry pokožky vnějších rodidel. Fyziologické pH krému respektuje vulvární flóru a je přizpůsobené dětské vulvární oblasti, neobsahuje lokální anestetika. Krém PruriGyne pomáhá obnovit komfort a pohodlí vnějších rodidel a okolí konečníku.

Hlavní vlastnosti:

  • vulvární krém s fyziologickým pH
  • zmírňuje nepohodlí pokožky kolem poševního vchodu a konečníku (svědění, pálení, podráždění)
  • zklidňuje v případě vulvodynie a vulvární vestibulitidy
  • zabraňuje suchosti vnějších rodidel
  • vhodný i pro děti v případě adhezí labia minora (synechia vulvae) a fimózy

Dávkování

Třikrát nebo čtyřikrát denně naneste tenkou vrstvu krému na postižená místa.

Složení

Voda, karbomer, glycerin, polyglyceryl-3 z rýžových otrub, kaprylové/kaprinové triglyceridy, lipozomy Aloe vera, 4-terpineol, Vitamin E acetát, glykosaminoglykany, glykolový extrakt z srdcovnice nadmuté (Cardiospermum halicacabum), fenylethylalkohol, kaprylylglykol, cetearyl izononanoát, triethanolamin, aroma bez alergenů.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Nepřekračujte předepsanou dávku bez konzultace se svým lékařem. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou prostředku. Zvláště prodloužené používání všech místně aplikovaných produktů může vést k projevům přecitlivělosti. V těchto případech léčbu přerušte a poraďte se se svým lékařem za účelem zahájení vhodné léčby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepolykejte. Bezpečnost užívání PruriGyne během těhotenství a kojení: Nejsou k dispozici žádné údaje.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.