Doplněk stravy

Radepur baby 150 ml

Radepur baby obsahuje meduňku, majoránku a heřmánek, které přispívají k celkovému uklidnění organizmu a pomáhají navodit klidný noční spánek.

195
Ušetříte 25%

Původní cena:  259 Kč  ·  sleva 64 Kč

Cena za 100 g: 94,20 Kč

Nejnižší cena před slevou: 259 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Radepur baby 150 ml

50104362

Úvod

Sirup s bylinnými extrakty pro snazší usínání a klidný spánek dětí. Radepur baby obsahuje meduňku, majoránku a heřmánek, které přispívají k celkovému uklidnění organizmu a pomáhají navodit klidný noční spánek. Přípravek je vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

  • meduňka, majoránka a heřmánek přispívají ke zklidnění a uvolnění
  • meduňka, majoránka a heřmánek pomáhají navodit klidný spánek
  • od ukončeného 6. měsíce


Dávkování

Děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku: 2,5 ml (½ kávové lžičky) večer před spaním. Děti od 1 roku do 5 let: 5 ml (1 kávovou lžičku) večer před spaním. Děti od 5 let a dospělí: 10 ml (2 kávové lžičky) večer před spaním. Před upotřebením protřepejte. Spotřebujte nejlépe do 30 dní od prvního užití. Neuchovávejte v lednici.


Složení

Extrakt z meduňky (Melissa officinalis), extrakt z heřmánku (Matricaria recutita), extrakt z majoránky (Oreganum majorana), extrakt z mateřídoušky (Herba serpylli), kys. askorbová (vitamín C), glukózo-fruktózový sirup. Konzervační látka: sorban draselný.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání přípravku v těhotenství a během kojení doporučujeme konzultovat s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.