Dr. Popov Rakytela rakytníková mast 50 ml

Kosmetika

Značka: DR.POPOV
Vysoce účinná mast zklidňuje, hydratuje a regeneruje normální i vysušenou pleť, ochraňuje poškozenou kůži, zvyšuje vitalitu pleti a pomáhá omezovat projevy stárnutí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
99

O produktu

50060141

Rakytníková mast zklidňuje, hydratuje a regeneruje normální i vysušenou pleť. Použitý rakytníkový olej má regenerační a epitelizační účinky, proto můžete Rakytníkovou mast dobře využít k péči o pleť s jizvami, spáleninami a omrzlinami. Mast je obohacená o extrakt z Aloe Vera gelu pro zvlhčení a výživu pokožky, pomáhá udržet pleť vitální a svěží a omezovat projevy jejího stárnutí.

Síla rakytníku v tradičním masťovém základu

Bylinným základem je rakytník řešetlákový (Hippophae Rhamnoides), jehož plody – drobné bobule oranžové barvy – jsou bohaté na vitamíny A, B, C, D, E a K, dále obsahují aminokyseliny, třísloviny a silice. Pro výrobu Rakytníkové masti se využívá olej extrahovaný ze semen plodů. Masťový základ kostivalové masti tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční rakytníková mast
  • zklidňuje, hydratuje a regeneruje pokožku
  • vhodná k péči o pleť s jizvami, spáleninami, omrzlinami
  • extrakt z aloe zvlhčuje a vyživuje pokožku
  • pomáhá omezovat projevy stárnutí

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, Aloe Vera exrakt, rakytníkový olej, Tea Tree Oil, parfém, sorban draselný, kyselina askorbová, kyselina citronová.

Použití

Před použitím Rakytníkové masti doporučujeme pokožku omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě 2-3x denně nebo dle aktuální potřeby. Jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do kůže. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.