Doplněk stravy

Revix Oči a zrak 90 kapslí

Značka: REVIX
  • Revix Oči a zrak 90 kapslí obsahuje rostlinná barviva lutein a zeaxanthin + borůvky a vitaminy A a B2, které napomáhají udržení zdravého zraku.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
239

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Revix Oči a zrak 90 kapslí

50129597

Úvod

Doplněk stravy s luteinem a zeaxanthinem + extrakt z borůvek a vitaminy A a B2, které napomáhají udržení zdravého zraku. Revix Oči a zrak 90 kapslí obsahuje rostlinná barviva lutein a zeaxanthin, která se v lidském těle vyskytují především v oční sítnici. Borůvky a vitamin B2 – riboflavin působí jako antioxidanty a přispívají k dobrému stavu zraku.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje lutein a zeaxanthin
  • borůvky, vitamin A a riboflavin přispívají k udržení normálního stavu zraku
  • borůvky a riboflavin přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • vitamin A podporuje imunitní systém
  • v celulózových kapslích vhodných i pro vegany

Dávkování

Užívejte 1-2x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Borůvkový prášek extrakt, zeaxanthin prášek 5%, rostlinná kapsle z hypromelózy, lutein, vitamín B2 (riboflavin), vitamin A, protispékavé látky: oxid křemičitý. Obsah aktivních látek v 1 kapsli: Borůvkový prášek extrakt 400 mg, lutein 20 mg, zeaxanthin prášek 5 % 100 mg – z toho zeaxanthin 5 mg, vitamín B2 (riboflavin) 1,4 mg (100 % RHP*), vitamín A 800 μg (100 % RHP*). *Referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.