Rosen Kolagen SPRINT 180 žvýkacích tablet

Doplněk stravy

Značka: ROSEN
Žvýkací tablety Rosen Kolagen SPRINT jsou zdrojem důležitých aminokyselin, jichž se v běžné stravě nedostává, a jsou základní součástí struktury kloubů a vazů. S jahodovou příchutí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

690

Cena za 100 kusů: 383 Kč

O produktu

50097683

Kolagenové žvýkací tablety s jahodovou příchutí. Rosen Kolagen SPRINT je zdrojem důležitých aminokyselin, jichž se v běžné stravě nedostává, a jsou základní součástí struktury kloubů a vazů. Obsahuje dva druhy hydrolyzovaného kolagenu, glukosamin + vitamin C, který přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Hydrolyzovaný kolagen, je naštěpený na menší, lépe vstřebatelné části. Přípravek je vhodný nejen pro sportovce, kteří vystavují své klouby nadměrné zátěži, ale i k běžnému užívání.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje dva typy hydrolyzovaného kolagenu + glukosamin
  • vitamin C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek
  • chutné žvýkací tablety s jahodovou příchutí

Dávkování

Běžné dávkování: 2-4 tablety denně. Intenzivní kůra: 3x denně 2 tablety. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Aktivní látky v jedné tabletě: hydrolyzovaný kolagen I. typu 400 mg *, N-acetyl-D-glukosamin hydrolyzovaný kolagen II. typu 1,25 mg *, vitamin C 12 mg (15 % RHP), Glukosamin 408 mg *. Pomocné látky: kyselina jablečná (okyselující látka), sorbitol (sladidlo), stearát hořečnatý, triglycerid, talek (protispékavé látky), jahodové aroma. % RHP = referenční hodnota příjmu. * % RHP není stanovena.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.