516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Rowachol 20 tobolek

 Rowachol 20 tobolek

Rowachol 20 tobolek

50015983
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
175 Kč
Skladem u dodavatele

Rowachol tobolky se používají na žlučníkové obtíže ( žlučníkové kameny, zánět žlučníku, žlučníkové záchvaty, poruchy hybnosti žlučovodu a další zánětlivé žlučníkové stavy) u dospělých a dětí od 6 let.

Podrobné informace o produktu

Rowachol zmírňuje žlučníkové potíže, zvyšuje vylučování žluče, uvolňuje křeče v oblasti žlučníku a žlučových cest a snížením městnání žluče zvyšuje látkovou výměnu v játrech. Slouží k rozpouštění zejména žlučových kamenů a zároveň působí preventivně proti vzniku kamenů nových. Příznaky žlučových kamenů mohou být trávicí problémy, jako je nechutenství, nevolnost, nadýmání, říhání, zvracení a nepravidelná stolice ( většinou krátkodobé a zpravidla souvisí s dietní chybou (tučné jídlo)). Bez porady s lékařem je možno jej používat pro prevenci recidiv žlučových kamenů u dospělých.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x až 4x denně 1 tobolku. Doporučené dávkování u dětí od 6 do 12 let je 1x až 2x denně 1 tobolku. Pro zmírnění obtíží jako je říhání a mátová chuť v ústech po jídle, je vhodná aplikace přípravku na lačno třicet minut před jídlem. Nedoporučuje se užívat v prvním trimestru těhotenství a během kojení.

Složení:

V jedné měkké želatinové tobolce je obsažena směs silic:

Pinenum 13,6 mg, Pinenum ß 3,4 mg, Camphenum 5,0 mg, Cineolum 2,0 mg, Menthonum 6,0 mg, Levomentholum 32,0 mg, Borneolum 5,0 mg.

Pomocnými látkami jsou panenský olivový olej, sodná sůl ethylparabenu, sodná sůl propylparabenu, sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu, želatina, Glycerol 85% a čištěná voda.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 

Kategorie produktu

Parametry

SUKL název ROWACHOL CPS ETM 20
Farmakoterapeutická skupina choleretika
Forma Tobolky
Věk dítěte od 6 let
SUKL kód 58730
EAN 5390387702068

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.