Doplněk stravy

Salus Floradix Alpenkraft sirup 250 ml

Značka: SALUS
Produktová řada: Floradix

Salus Floradix Alpenkraft je bylinný sirup obsahující výtažky a esence z bylin působících blahodárně na organismus a zvláště pak na dýchací cesty (lípa, máta a borovice).

309

Cena za 1 litr: 1 236,00 Kč

O produktu: Salus Floradix Alpenkraft sirup 250 ml

50063061

Úvod

Floradix Alpenkraft je sirup, který obsahuje celou řadu blahodárných bylinných extraktů, které podpoří zdraví vašich dýchacích cest (lípa, máta, borovice). Ať už jste kuřák, pěvec, moderátor, trávíte hodně času v klimatizovaných místnostech nebo prostorách se suchým vzduchem, Floradix vám přinese vytouženou úlevu. Obsahuje bylinné extrakty z heřmánku, tymiánu, lípy, anýzu, kmínu, fenyklu, chmelu, truskavce, borovice a lékořice. Doplňují je esenciální oleje: (borovice, citrón, máta, eukalyptus, badyán, fenykl) a med a sladový výtažek.

Hlavní vlastnosti:

  • výtažky z květu heřmánku a lípy, plodu fenyklu a anýzu, nati truskavce a kořene lékořice podpoří normální funkci dýchacího systému
  • heřmánek má příznivý vliv na zdravé trávení, imunitní systém a stav pokožky
  • lípa podporuje správnou funkci ledvin a jater
  • fenykl přispívá k vylučování moči a detoxikaci
  • lékořice napomáhá podpoře imunitního systému a má příznivý vliv na duševní zdraví
  • neobsahuje alkohol, konzervační látky ani barviva
  • neobsahuje laktózu
  • vhodný pro diabetiky a vegetariány

Dávkování

Děti od 12 let a dospělí 3-5x denně 10 ml, nechat rozplynout v ústech než polknete.
Děti 6 až 12 let 3-5x denně 5 ml.


Složení

Vodné extrakty a esence (33,4 %) z: nati tymiánu (Thymus vulgaris), květu heřmánku (Matricaria recutita), květu lípy (Tilia cordata), plodu anýzu (Pimpinella anisum), plodu kmínu (Carum carvi), plodu fenyklu (Foeniculum vulgare), šištic chmele (Humulus lupulus), nati truskavce (Polygonum aviculare), sacharóza, med, sladový výtažek (z ječmene), extrakt z borovice kleči (Pinus mugo), extrakt z kořene lékořice (Glycyrrhiza glabra), zahušťovadlo (alginát sodný), Éterické oleje: olej z borovice kleči (Pinus mugo), olej z citronu (Citrus limon), olej z badyánu (Illicum verum), olej z fenyklu (Foeniculum vulgare), olej z eukalyptu (Eucalyptus globulus), olej z máty (Mentha piperita).


Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Protože produkt neobsahuje konzervační látky ani barviva, je nutné jej po otevření uchovávat v ledničce a spotřebovat do 4 týdnů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.