Salus Floradix Kindervital Fruity sirup 250 ml

Doplněk stravy

Značka: SALUS
Salus Floradix Kindervital je doplněk stravy s obsahem vápníku a vitamínů D, C, E, B a A pro děti. Vápník a vitamín D jsou potřebné pro normální růst a vývoj kostí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

325

Cena za 1 litr: 1 300 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50061989

Salus Floradix Kindervital je doplněk stravy ve formě sirupu. Obsahuje vápník a 9 základních vitamínů, které potřebují děti ke správnému vývoji. Dobrá vstřebatelnost vápníku je zajištěná tekutou formou glukonátu vápenatého a příjemná chuť sirupu ovocnými šťávami. Vápník a vitamín D jsou potřebné pro normální růst a vývoj kostí. Příjem vápníku a vitamínu D je užitečný i pro dospívající a dospělé, přispívají totiž k udržení normálního stavu zubů. Vitamíny C, B6 a B12 přispívají k udržení normálního imunitního systému.

Hlavní vlastnosti:

  • vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
  • vitamín D zajišťujíce vstřebávání vápníku a fosforu
  • vitamín A je důležitý pro růst a vývoj kostí a měkkých tkání
  • vitamín E má antioxidační účinky v organismu, chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály
  • vitamíny skupiny B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a činnosti nervové soustavy
  • vitamín C podporuje imunitu a odolnost organismu

Dávkování

Děti od 3 let a starší, 2x denně 10 ml nejlépe před jídlem.

Složení

Doporučená denní dávka obsahuje: Vitamín A 540 µg RE (retinyl palmitát) (67,5 %*), Vitamín D 3,6 µg (cholekalciferol) (60 %), Vitamín E 6,7 mg α-TE(D-α-tokoferyl-acetát) (56 %*), Vitamín C 48 mg (kyselina askorbová) (60 %*), Vitamín B1 0,84 mg (thiamin hydrochlorid) (76 %*); Vitamín B2 1,3 mg (riboflavin fosfát sodná sůl) (93 %*), Niacin 10,9 mg NE (nikotinamid) (68 %*), Vitamín B6 1,2 mg (pyridoxin hydrochlorid) (85,7 %*),Vitamín B12 0,8 μg (kyanokobalamin) (32 %*), Vápník 240 mg (glukonan vápenatý, mléčnan vápenatý) (30 %*).

Přídatné látky (látky upravující chuť, barvu a vůni): koncentráty ovocných džusů: 11,9 g; hroznového vína, voda, extrakt ze svatojanského chleba, jablka, meruňky (džus i dřeň), ananasu, mučenky, citronu, vodné bylinné extrakty: 9,1 g, kořene karotky (Daucus carota), plodu anýzu (Pimpinella anisum), plodu koriandru (Coriandrum sativum), nati potočnice lékařské (Nasturtium officinale), nati kopřivy (Urtica dioica), listu špenátu (Spinacia oleracea), květu heřmánku (Matricaria recutita), přírodní aroma, zahušťovadla: guarová axantanová guma Floradix-Kindervita.

Upozornění

Před použitím lahev dobře protřepejte. Používejte přiloženou odměrku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Dodržujte zdravý životní styl. Upozornění pro diabetiky: Doporučená denní dávka (20 ml) obsahuje 6 g sacharidů. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Neužívejte přímo z lahve. Po každém užití lahev uzavřete a vraťte do chladničky. Po otevření spotřebujte do 4 týdnů. Uchovávejte v chladu a suchu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na vrchní části obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.