Salus Floradix Kindervital Fruity sirup 250 ml

50061989

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

249

Cena za 1 litr: 996 Kč

O produktu

Vápník a vitamín D

Vápník a vitamíny v tekuté formě. Obsahuje bylinné výtažky, 9 vitamínů a koncentrované ovocné džusy. Vápník a vitamín D jsou potřebné pro normální růst a vývoj kostí.

Floradix-Kindervital Fruity je chutný doplněk stravy. Poskytuje organismu vitamín D a vápník, které jsou potřebné pro normální růst a vývoj kostí. Příjem vápníku a vitamínu D je užitečný i pro dospívající a dospělé. Přispívá k udržení normálního stavu zubů. Obsažené vitamíny podporují důležité funkce v těle, vitamíny C, B6 a B12 přispívají k udržení normálního imunitního systému.

Floradix-Kindervital Fruity se vzhledem ke své tekuté formě snadno polyká. Pomáhá zabezpečit rovnováhu vápníku, vitamínů A, D, E, C, B1, B2, niacinu, B6 a B12. Tyto látky jsou již rozpuštěny, a proto jsou rychleji vstřebány zažívacím systémem v porovnání s tabletami.

Floradix-Kindervital Fruity je obzvláště vhodný pro děti od tří let a starší.

Složení:
Směs koncentrátů ovocných džusů (51%) z hroznového vína, voda, extrakt ze svatojánského chleba, jablka, meruňky, ananasu, mučenky a citronu. Vodné extrakty (40%) z kořene karotky, plodu anýzu, plodu koriandru, nati kopřivy, nati potočnice lékařské, listu špenátu, květu heřmánku. Vápník ve formě laktátu a glukonátu. Přírodní aroma. Zahušťovadla guaranová a xantanová guma. Vitamín C, vitamín B2, vitamín E, riboflavin, vitamín B6, vitamín B1, vitamín A, vitamín D, vitamín B12.

Dávkování:
Děti od 3 let a starší, 2x denně 10 ml nejlépe před jídlem.

Upozornění: 
Před použitím lahev dobře protřepejte. Používejte přiloženou odměrku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Dodržujte zdravý životní styl. Upozornění pro diabetiky: Doporučená denní dávka (20 ml) obsahuje 6 g sacharidů. Uchovávejte mimo dosah dětí!
 
Důležité! 
Neužívejte přímo z lahve. Po každém užití lahev uzavřete a vraťte do chladničky. Po otevření spotřebujte do 4 týdnů. Uchovávejte v chladu a suchu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na vrchní části obalu.

 

Ve 20 ml

Energie

106,6 kJ / 25,4 kcal

Bílkoviny

< 0,2 g

Cukry

6,0 g

Tuky

< 0,2 g

 

Ve 20 ml

 

Vitamín A

540 µg

 

Vitamín D

3,6 µg

 

Vitamín E

6,7 mg

 

Vitamín C

48 mg

 

Vitamín B1

0,84 mg

 

Vitamín B2

1,32 mg

 

Niacin

10,92 mg

 

Vitamín B6

1,2 mg

 

Vitamín B12

0,8 µg

 

Vápník

240 mg

 


Neobsahuje alkohol, konzervační látky, barviva ani jiné syntetické přídatné látky. Neobsahuje laktózu a je přirozeně bezlepkový.

Balení: 

250 ml

Zdroj: www.liftec.cz

 

Parametry
Značka Salus
Pro koho Pro děti
Forma Sirup
Věk dítěte od 3 let
EAN 4004148047343

Kategorie produktu