Doplněk stravy

Salus Protecor Aktivní srdce 250 ml

Značka: SALUS

Tonikum pro každodenní aktivitu a sport. Salus Protecor Aktivní srdce obsahuje s L-karnitin, hořčík, vitamin B1 + hloh, který podporuje normální činnost srdce a oběhové soustavy.

535

Cena za 100 ml: 214,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Salus Protecor Aktivní srdce 250 ml

50138991

Úvod

Bylinné tonikum pro každodenní aktivitu a sport. Salus Protecor Aktivní srdce je doplněk stravy s L-karnitinem, hořčíkem a vitaminem B1 pro normální činnost srdce. Základem přípravku je protlak z bobulí hlohu doplněný ovocnými šťávami. Hloh obecný obsahuje třísloviny, flavonoidy, vitamíny, sacharidy, silice či karoten. Jeho účinky na lidský organismus jsou znatelné již po krátké době pravidelného užívání. Hloh podporuje normální činnost srdce a oběhové soustavy, zklidňuje nervový systém a podporuje relaxaci i klidné usínání.

Aktivní látky v přípravku

  • vitamín B1thiamin přispívá k normální činnosti srdce
  • hořčík přispívá k normální činnosti svalů
  • hloh podporuje normální činnost srdce a oběhové soustavy
  • vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Hlavní vlastnosti

  • z rostlinných extraktů a ovocných šťáv
  • barveno extraktem z borůvek a mrkve
  • neobsahuje alkohol
  • bez konzervantů
  • bez lepku

Dávkování

Užívejte 1x denně 20 ml před snídaní nebo 2x denně 10 ml (ráno a odpoledne). Před použitím láhev protřepejte. Nepijte přímo z láhve.


Složení

Bobule hlohu - protlak 32%, voda, glukonát hořečnatý, meruňková báze (voda, meruňkový koncentrát, hroznový koncentrát, výtažek ze svatojánských fazolí, jablečná šťáva z koncentrátu, přírodní příchutě), ovocný koncentrát (hroznový koncentrát, výtažek ze svatojánských fazolí a koncentrát jablečné šťávy), mangová báze (voda, mangový koncentrát, hroznový koncentrát, výtažek ze svatojánských fazolí, jablečná šťáva z koncentrátu, citronová šťáva z koncentrátu, přírodní ochucovadla), šťáva z granátového jablka z koncentrátu 4%, L-karnitinu 1,7 %, Magnesiumhydrogencitrát, barvivo rostlinný extrakt (z borůvkového extraktu a extraktu z mrkve), suchý extraktu ze slupek červených hroznů 0,4%, vitamin E (RRR-a-tokoferol acetát), vitamín B1 (thiamin hydrochlorid). *složky pocházející z ekologického zemědělství.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Určeno dospělým od 18 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.