Sambucus Immuno Kids sirup 120 ml

Doplněk stravy

Značka: SAMBUCUS
Sambucus Immuno kids je sirup s extraktem z plodů černého bezu pro správnou funkci dýchacích cest a podporu přirozené obranyschopnosti u dětí od 3 let. S malinovou příchutí.
Skladem na e-shopu
179

Cena za 100 ml: 149 Kč

O produktu

50125229

Podporujte svoji imunitu po celý rok. Sirup Sambucus Immuno kids obsahuje extrakt z plodů černého bezu pro zdravou imunitu. Oceníte ho především v období nepříznivého počasí, kdy je organismus vystaven větší zátěži. Příjemnou malinovou příchuť si oblíbí zejména děti (od 3 let). Kombinace dvou pečlivě vybraných extraktů ze zralých plodů černého bezu Sambucus nigra L. zaručuje dané množství polyfenolů a antokyanů. Na 100 g extraktu bylo použito 4,4 kg ovoce. Jako sladidlo je použit agávový sirup. Extrakt z černého bezu podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému.


Dávkování

Dětem ve věku 3-6 let podávejte 5-10 ml denně (1 čajová lžička 1-2x denně). Děti starší 6 let a dospělí užívají 10-25 ml denně (1 čajová lžička 2-5x denně).

Složení

Extrakt z plodů černého bezu DER 64:1 17,5 mg (včetně antokyanů 2,275 mg), extrakt z plodů černého bezu DER 5:1 7,5 mg  (včetně polyfenolů) 0,75 mg v 5 ml sirupu.

Agávový sirup (Agave americana L.); koncentrát z arónie černoplodé (Aronia melanocarpa L.); regulátor kyselosti: kyselina citronová; extrakt z plodů černého bezu (Sambucus nigra L.) standardizovaný na 13 % antokyanů, DER 64: 1; extrakt z černého bezu černého (Sambucus nigra L.) standardizovaný na 10 % polyfenolů, DER 5: 1; přírodní malinové aroma; maltodextrin, maliny v prášku.

Upozornění

Neužívejte při alergii na kteroukoliv složku přípravku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou důležité. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje glukózo-fruktózový sirup, umělá barviva ani konzervační látky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.