Biocidní přípravky, repelenty

Sanytol Univerzální sprej Eukalyptus 500 ml

Značka: SANYTOL
4.7

Univerzální sprej s vůní eukalyptu od značky Sanytol perfektně odstraňuje veškeré nečistoty, mastnotu i usazeniny ze všech povrchů. Čistí a dezinfikuje v jednom kroku.

99
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Sanytol Univerzální sprej Eukalyptus 500 ml

50061275

Úvod

Univerzální sprej s vůní eukalyptu od značky Sanytol perfektně odstraňuje veškeré nečistoty, mastnotu i usazeniny ze všech povrchů. Čistí a dezinfikuje v jednom kroku. Sprej použijte k čištění a dezinfekci kuchyně, koupelny, WC, dětského nábytku nebo příslušenství pro čtyřnohé mazlíčky. Zničí 99,9 % bakterií, plísní a virů. Nepoužívejte na povrchy, které jsou ve styku s potravinami. Zanechává příjemnou vůni eukalyptu. Bez chlóru.

Hlavní vlastnosti:

  • čistí a zároveň dezinfikuje
  • odstraňuje 99,9 % bakterií, plísní a virů
  • nezanechává skvrny, bez chlóru

Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, ostatní: parfém.


Použití

Nastavte pistoli do pozice ON, nastříkejte na nečistoty, nechte 5 minut působit a osušte čistým hadříkem. V případě hloubkové dezinfekce nechte působit 15 minut. Nezanechává skvrny.


Upozornění

Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím čtěte přiložené pokyny. V případě aplikace na citlivé materiály proveďte nejdříve zkoušku na málo viditelné části. Nesměšujte s jinými čisticími prostředky. Při styku s pokožkou: Potřísněné místo omyjte vodou s jemným mýdlem, poté ji opláchněte teplou vodou. Oči: Při zasažení očí vypláchněte velkým množstvím vody. V případě, že přetrvávají potíže vyhledejte lékařskou pomoc. Požití: Při požití vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. Tel.: 224 919 293 nebo 224 915 402. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.