SCHÄR Wraps tortilla bez lepku 160 g

Potraviny a nápoje

Značka: SCHÄR
Tortilly bez lepku SCHÄR Wraps svým složením vyhovují osobám s intolerancí lepku. Obložit ji můžete masem, zeleninou či sýrem a šunkou nebo si ji vychutnejte nasladko.
Skladem na e-shopu
95

Cena za 100 g: 59 Kč

O produktu

50142541

Tortilly bez lepku SCHÄR Wraps svým složením vyhovují osobám s intolerancí lepku. Hodí se také pro ty, kteří se snaží lepek ve své stravě omezit. Použijte je jako klasické tortilly. Zamotejte si do nich chutnou svačinu, oběd nebo večeři. Jsou výborné teplé i studené. Obložit ji můžete masem, rybou, zeleninou či sýrem a šunkou nebo si ji vychutnejte nasladko s nutellou, podobně jako palačinku. Díky praktickým tortillám značně ušetříte čas strávený v kuchyni.

Hlavní vlastnosti:

  • neobsahují lepek – vhodné pro celiaky
  • bez pšeničného škrobu, mléka a vajec
  • přirozeně bez laktózy

Složení

Rýžová mouka, pitná voda, rostlinný margarín [rostlinné tuky a oleje v různých poměrech (palmový, slunečnicový), pitná voda,  emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, aróma], sorbitol, rostlinná vláknina Psyllium, SÓJOVÁ bílkovina, rýžový škrob, jedlá sůl, zahušťovadlo: guarová mouka, mouka ze semen rohovníka kyselina: kyselina vinná, přírodní aroma. Alergeny jsou vyznačeny velkým písmem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.