Dočasně je technicky omezeno přihlášování na eshop. Stále můžete nakupovat jako neregistrovaný zákazník.

516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na chodidla do vody

Vyprodáno
Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na chodidla do vody

Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na chodidla do vody

50093236
Elektronika
1 386 Kč

Odstraňte z chodidel ztvrdlou kůži, odumřelé buňky a mozoly. Elektrický pilník do vody od společnosti Scholl můžete používat i ve sprše nebo ve vaně, aby byla pokožka jemná a kůže šla bezbolestně odstranit. Po skončení používání stačí opláchnout nástavec pod tekoucí vodou, aby byl přístroj připraven pro další použití.1

Zobrazit kategorii Pilníky na nohy » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Zapomeňte na popraskaná chodidla a bolestivou ztvrdlou kůži. Společnost Scholl vytvořila elektrický pilník Velvet Smooth Wet&Dry, se kterým budou vaše nohy hedvábně hladké během chvilky a bez sebemenší námahy. Vyberte si jednu ze dvou rychlostí a nenechte se omezovat blízkostí elektrické zásuvky. Přístroj funguje bezdrátově, v balení naleznete dobíjecí stanici i kabel, takže žádné příslušenství nemusíte dokupovat.

Suchá i mokrá pedikúra

Přístroj je zcela vodotěsný. To znamená, že jej můžete beze strachu využívat i ve sprše nebo při koupeli. Záleží pouze na vás, zda upřednostňujete suchou, nebo mokrou manikúru. Na ergonomickou rukojeť nasaďte rotační hlavici a během chvilky zcela bezbolestně odstraňte odumřelé kožní buňky na patách a celých chodidlech.

Jednoduchá údržba

Po skončení používání stačí přístroj vypnout a opláchnout pod tekouc vodou. Kůže, která se na něm usadila, se spláchne a po utření je zařízení ihned připraveno k dalšímu použití. Pro dlouhodobě bezchybné výsledky se doporučuje jej uchovávat na chladném a suchém místě. V případě, že rotační hlavice není tolik efektivní jako ze začátku, ji snadno vyměníte za novou, náhradní díly se dají dokoupit samostatně bez nutnosti pořizování nového pilníku.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Scholl
Produktová řada Velvetsmooth
Použiji na Chodidla
EAN 4002448095262

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.