Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na chodidla do vody

Elektronika

Značka: SCHOLL
Odstraňte z chodidel ztvrdlou kůži, odumřelé buňky a mozoly. Elektrický pilník Scholl můžete používat i ve sprše nebo ve vaně, aby byla pokožka jemná a odumřelá kůže šla bezbolestně odstranit.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
949

O produktu

50093236

Zapomeňte na popraskaná chodidla a bolestivou ztvrdlou kůži. Společnost Scholl vytvořila elektrický pilník Velvet Smooth Wet&Dry, se kterým budou vaše nohy hedvábně hladké během chvilky a bez sebemenší námahy. Vyberte si jednu ze dvou rychlostí a nenechte se omezovat blízkostí elektrické zásuvky. Přístroj funguje bezdrátově, v balení naleznete dobíjecí stanici i kabel, takže žádné příslušenství nemusíte dokupovat. Ergonomicky tvarovaná měkká rukojeť vám zajistí maximální uživatelský komfort.

Suchá i mokrá pedikúra

Přístroj je zcela vodotěsný. To znamená, že jej můžete beze strachu využívat i ve sprše nebo při koupeli. Záleží pouze na vás, zda upřednostňujete suchou nebo mokrou manikúru. Na ergonomickou rukojeť nasaďte rotační hlavici a během chvilky zcela bezbolestně odstraňte odumřelé kožní buňky na patách a celých chodidlech.

Jednoduchá údržba

Po skončení používání stačí přístroj vypnout a opláchnout pod tekoucí vodou. Kůže, která se na něm usadila, se spláchne a po utření je zařízení ihned připraveno k dalšímu použití. Pro dlouhodobě bezchybné výsledky se doporučuje jej uchovávat na chladném a suchém místě. V případě, že rotační hlavice není tolik efektivní jako ze začátku, ji snadno vyměníte za novou, náhradní díly se dají dokoupit samostatně bez nutnosti pořizování nového pilníku.

Hlavní vlastnosti:

  • elektrický pilník na chodidla
  • vhodný pro suchou i mokrou pedikúru
  • 2 rychlosti otáčení hlavice

Použití

Před použitím odstraňte ochranný kryt válečku. Ujistěte se, že je váleček správně vložen do přístroje.
Nepoužívejte bez válečku. Zapněte přístroj otočením stříbrného prstence a přiložte na patu. Jemnými krouživými pohyby přejíždějte pilníkem po ztvrdlé kůži a uvidíte, jak stará kůže mizí. Uleví se vám, jakmile vaše chodidla budou znovu jemná a hladká. Vypněte přístroj otočením stříbrného prstence.
Omyjte nohy od obroušené kůže a důkladně osušte.

Upozornění

Nepoužívejte na stejném místě po dobu delší než 3 až 4 sekundy najednou. Přestaňte, když kůže začne bolet!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.