Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na chodidla do vody

Elektronika

3 za 2

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Zapomeňte na popraskaná chodidla a bolestivou ztvrdlou kůži. Společnost Scholl vytvořila elektrický pilník Velvet Smooth Wet&Dry, se kterým budou vaše nohy hedvábně hladké během chvilky a bez sebemenší námahy. Vyberte si jednu ze dvou rychlostí a nenechte se omezovat blízkostí elektrické zásuvky. Přístroj funguje bezdrátově, v balení naleznete dobíjecí stanici i kabel, takže žádné příslušenství nemusíte dokupovat.

Suchá i mokrá pedikúra

Přístroj je zcela vodotěsný. To znamená, že jej můžete beze strachu využívat i ve sprše nebo při koupeli. Záleží pouze na vás, zda upřednostňujete suchou, nebo mokrou manikúru. Na ergonomickou rukojeť nasaďte rotační hlavici a během chvilky zcela bezbolestně odstraňte odumřelé kožní buňky na patách a celých chodidlech.

Jednoduchá údržba

Po skončení používání stačí přístroj vypnout a opláchnout pod tekouc vodou. Kůže, která se na něm usadila, se spláchne a po utření je zařízení ihned připraveno k dalšímu použití. Pro dlouhodobě bezchybné výsledky se doporučuje jej uchovávat na chladném a suchém místě. V případě, že rotační hlavice není tolik efektivní jako ze začátku, ji snadno vyměníte za novou, náhradní díly se dají dokoupit samostatně bez nutnosti pořizování nového pilníku.