SENCOR SPR 3600WH elektrický tlakový hrnec

Elektronika

Značka: SENCOR
Vařte zdravě, chutně, rychle a bezpečně v chytrém tlakovém hrnci napájeném z elektrické zásuvky. Nabízí 14 programů, bohaté příslušenství a vysokou bezpečnost.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
2 850

O produktu

50116575

Pokrmy uvařené v tlakovém hrnci bývají nádherně šťavnaté, měkké a plné chuti a živin, ale zároveň uvařené rychleji než v klasickém hrnci nebo pekáči. To stále platí. Vaření v „papiňáku“ ale vyžadovalo také zkušenosti, a hlavně dohled.

Ve druhé větě už je na místě minulý čas, protože Sencor přichází s tlakovým hrncem SPR 3600WH, který posouvá vaření v tlakovém hrnci do moderní elektronické doby. Připravte jídlo pro celou rodinu efektivně, pohodlně a bezpečně zároveň.

Snadné a praktické použití

Zapomeňte na sporáky – hrnec se prakticky napájí z elektrické zásuvky. Vaří pomalu, vaří klasicky, smaží, dusí, napařuje, a dokonce i peče. Nastavte si teplotu, čas i úroveň tlaku podle sebe, nebo využijte 14 chytrých přednastavených programů, které bleskurychle a snadno zvolíte na přehledném ovládacím panelu s LED displejem.

Navíc máte k dispozici moderní technologické vychytávky, které klasický „tlakáč“ prostě a jednoduše nemůže nabídnout. Připravte do Sencoru SPR 3600WH suroviny, zvolte program a odložený start a klidně jděte na procházku nebo do práce. Až se vrátíte, jídlo bude uvařené. Hrnec dokonce umí udržet pokrm teplý až po dobu osmi hodin, a to díky funkci Keep Warm.

Bohaté příslušenství a vysoká bezpečnost

Vyjímatelný hrnec s nepřilnavým povrchem snadno umyjete vodou, pomůcky pro vaření můžete mýt i v myčce. A že jich je – Sencor dodává přímo s hrncem bohaté příslušenství včetně lžíce, naběračky, odměrky, napařovací vložky, kovové trojnožky apod. Vařte plnohodnotná jídla klidně v kempu. Potřebujete elektrickou zásuvku a nakoupit potraviny, to je vše.

Prioritou pro výrobce byla bezpečnost. Ani klasické tlakové hrnce samozřejmě nemusí být nijak nebezpečné, ale vyžadují zpravidla přinejmenším dozor a opatrnost. Elektronika v Sencoru SPR 3600WH posouvá bezpečnost na mnohem vyšší úroveň. Stará se o ni mimo jiné precizní monitorování teploty, spolehlivý časovač, chytré zamykání, bezpečnostní plovákový ventil, monitorování tlaku a další prvky. Hrnec je udělaný tak, aby neselhal, neopařil vás a vždy si automaticky poradil v případech, kdy by například hodnota tlaku stoupala k limitním hodnotám.

Hlavní vlastnosti:

 • 14 programů (Smažení; Dušení; Maso; Ryby; Pomalé vaření; Jogurt; Dezerty; Rýže; Chléb; Těstoviny; Zelenina; Pečení; Koláče; Vaření v páře)
 • objem vnitřní nádoby 5,5 l         
 • příkon 1 000 W
 • nepřilnavý povrch vnitřní nádoby
 • rozsah teploty 30–170 °C
 • tři úrovně tlaku (Malý/Střední/Vysoký)
 • dotykový ovládací panel s digitálním displejem
 • možnost ručního nastavení času, teploty
 • odložené vaření až 13 h / odložený start až 24 h
 • udržování teploty až po 8 h
 • bohaté a praktické příslušenství v balení (Pevný hrnec; Vnitřní madlo; Víko hrnce; Lžíce; Naběračka; Odměrka; Napařovací vložka; Kovová trojnožka; Odnímatelný napájecí kabel)

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.