SENCOR SPR 7200SS pomalý hrnec

Elektronika

Značka: SENCOR
Všestranný pomalý hrnec SENCOR SPR 7200SS s velkou, 6litrovou nádobou a 8 automatickými programy včetně vaření v páře a sous-vide. Vařte snadno, zdravě, chutně a úsporně.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
3 999 ušetříte 1 000 Kč

Původní cena 4 999 Kč, sleva 20%

O produktu

50126581

Nakrmte i početnou rodinou, a to lahodným a zdravým jídlem, které navíc připravíte jednoduše a úsporně. Že je to utopie? Kdepak – právě takovýto zdánlivě nemožný úkol je hračkou pro pomalý hrnec Sencor SPR 7200SS.

Univerzální, neuvěřitelně šikovný pomocník

Hrnec s luxusním objemem varné nádoby 6 litrů je opravdu všestranný – připravíte s ním úžasné hlavní jídlo i mňamózní dezert. Respektive… hrnec ho připraví skoro sám, a to bez nutnosti použití tuků a většího množství soli a jiných dochucovadel. Je libo 6 hodin tažený vývar? Dechberoucí omáčku? Nebo snad domácí jogurt z kravského či kozího mléka? Hrnec nabízí osm automatických programů, ze kterých si vždy vyberete ten pravý: restování, velmi pomalé vaření, pomalé vaření, dušení, vaření v páře, rýže, vaření ve vakuu, jogurt.

Moderní sou-vide vaření

Dva z výše uvedených programů jsou tak výjimečné, že si zaslouží vlastní odstavec: Parní koš umožní zdravé vaření v páře se zachováním maximálního množství živin (a také barvy a chuti připravovaných potravin). Podobně lákavá je zmíněná možnost přípravy potravin ve vakuu, tedy sous-vide. Vaše pokrmy se rázem dostanou na úroveň luxusních restaurací. Automatika je přitom vaším přítelem, nikoli komplikací. Pokud chcete, můžete si ručně upravit čas i teplotu vaření. Využít můžete také funkce odloženého startu nebo udržování teploty jídla (až 10 hodin).

SENCOR SPR 7200SS pomalý hrnec7

Kvalitní materiály, kvalitní vaření

Hrnec samotný i příslušenství je vyrobené z prémiových materiálů, které dlouho vydrží a zajistí správnou přípravu jídla. Hrnec můžete umývat v myčce nádobí a ukládat jej do ledničky. Vaření v něm je přitom už z principu zdravé – jídlo je připravené stejnoměrně, se zachováním živin a jen s minimem přidaných tuků. Navíc je takováto příprava pokrmů velmi úsporná, takže ušetříte nejen čas, ale také peníze.

Hlavní vlastnosti:

 • multifunkční pomalý hrnec
 • 8 automatických programů
 • zdravá a úsporná příprava pokrmů
 • 6l varná nádoba
 • parní koš
 • podpora vaření sous-vide
 • příkon 1 250 W
 • funkce udržování teploty (až 10 hodin)
 • odložený start
 • možnost ručního nastavení času/teploty
 • bohaté příslušenství (tělo pomalého hrnce, poklice z tvrzeného skla s držadlem, parní koš z nerezové oceli, vyjímatelná varná nádoba o objemu 6 l z hliníkové slitiny, přívodní kabel, ochranné chňapky, silikonová forma na pečení, sous-vide rošt)

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.