SENCOR SRV 9150WH robotický vysavač

Elektronika

Značka: SENCOR
Výborně vybavený robotický vysavač SENCOR SRV 9150WH s laserovou navigací vám pomůže s pravidelným úklidem i jednorázovým intenzivním vysátím. Nabízí snadné ovládání a chytré funkce.
NAVÍC SENCOR SHD 7200GD vysoušeč vlasů Při nákupu produktů značky SENCOR v hodnotě od 999 Kč do 2998 Kč vč. DPH získáte NAVÍC SENCOR SHD 7200GD vysoušeč vlasů za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Buxton BHP 9800 černá sluchátka Při nákupu produktů značky SENCOR v minimální hodnotě 2999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Buxton BHP 9800 černá sluchátka za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
8 999 ušetříte 991 Kč

Původní cena 9 990 Kč , sleva 10%

Nejnižší cena před slevou: 9990 Kč

O produktu

50142358

Vysávat domácnost je nutné, ale málokdo z toho má radost. Nechte si pomoci od robota! Robotický vysavač SENCOR SRV 9150WH se o podlahy ve vaší domácnosti efektivně postará, vy mu jen zadáte instrukce přes mobilní aplikaci, dálkové ovládání či tlačítka na samotném přístroji – to je vše. Vracejte se z práce do čistého, místo abyste po náročném dni ještě brali do ruky klasický vysavač.

SENCOR SRV 9150WH robotický vysavač11

Skvělá orientace v prostoru a automatický provoz

SENCOR SRV 9150WH je vybavený tak, aby se dokonale orientoval v prostoru, kde pracuje. Díky laserové navigaci a pokročilému gyroskopickému mapování „vidí“, kde vysává, a dokáže si efektivně naplánovat trasu. Systém aktivního mapování prostoru zaručí, že robot uklízí systematicky a přesně ví, která místa již uklidil a kde ještě neuklízel. Infračervené senzory zajistí, že nepoškodí váš nábytek ani sám sebe tím, že by do něj narážel. Čidla pro detekci schodů a jiných překážek ho bezpečně udrží tam, kde má uklízet. Zároveň ale vysavač zvládne překonat práh o výšce až 1,5 cm.

SENCOR SRV 9150WH robotický vysavač8

Snadné ovládání přes mobilní aplikaci nebo ovladač

Vysavač můžete nastavit (i jen hlídat) pomocí mobilní aplikace. Žádného hlídače ale nepotřebuje – vysává až 120 minut (při zapnutém mopování 90–110 minut), a když mu začne docházet dech, vrátí se automaticky do nabíjecí stanice a po dobití energie pokračuje v úklidu v místě, kde skončil. Jediné, co musíte udělat, je zvolit či naplánovat úklid a příležitostně vyprázdnit nádobku na prach (600 ml) či dolít nádobku na vodu (350 ml).

Výborné výsledky

Kromě toho, že vysavač zvládá klasické a důkladné vysávání, disponuje také funkcí UVC dezinfekce, která odstraňuje potenciální infekční organismy z čištěných povrchů. I ty nejmenší částečky prachu a alergeny spolehlivě zachytí HEPA filtr. A aby byl úklid ještě důkladnější, může vysavač také mopovat. Průtok vody je ovládán elektrickou pumpou a vy máte možnost nastavení až 3 intenzit vodní síly pro perfektní výsledky.

SENCOR SRV 9150WH robotický vysavač10

Hlavní vlastnosti:

 • laserová navigace a GYRO MAPPING (orientace v prostoru)
 • ovládání pomocí mobilní aplikace přes Wi-Fi nebo ovladačem
 • vysávání + mopování
 • automatický návrat do nabíjecí stanice
 • naplánování úklidu s možností zrušení
 • vymezení vysávaného prostoru aplikací
 • infračervené přední a spodní senzory (zamezení střetu s překážkami)
 • objem nádoby na prach: 600 ml
 • objem nádoby na vodu: 350 ml
 • výdrž až 120 min
 • nabíjení 5 h
 • HEPA filtr
 • překoná práh o výšce až 1,5 cm

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.