Zdravotnické prostředky

SeptoZINC oční kapky 10 ml

Značka: SEPTOZINC
  • SeptoZINC jsou oční kapky s přídavkem zinku, které se používají k prevenci a k podpůrné léčbě infekcí oka. Zmírňují pálení, řezání, svědění nebo sekreci z oka.
79

O produktu: SeptoZINC oční kapky 10 ml

50131589

Úvod

Extra síla zinku. SeptoZINC jsou sterilní, izotonické oční kapky určené k prevenci a k podpůrné léčbě infekcí oka. Oceníte je při nepříjemných pocitech v oku jako je pálení, řezání, svědění nebo sekrece z oka. Obsahují dezinfekční benzalkoniumchlorid a zinek ve formě glukonátu, který vytváří ochrannou vrstvu na povrchu sliznice spojivek a rohovky. Ta umožňuje regeneraci buněk povrchu oka a pomáhá tak obnovit fyziologický stav v očích. SeptoZINC mohou používat dospělí, mladiství a děti od 1 roku.


Dávkování

Ke zklidnění očí a k podpůrné léčbě zánětů spojivek a víček vkápněte do dolní přechodní řasy spojivkového vaku oka 1 kapku 3x denně. Délka používání je individuální.


Složení

Chlorid sodný 7,5 mg v 1 ml.

Pomocné látky: benzalkoniumchlorid 0,2 mg v 1ml (0,02 %), glukonát zinečnatý, chlorid draselný, hexahydrát chloridu horečnatého, dihydrát chloridu vápenatého, citrát sodný, čištěná voda.


Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Nepoužívejte současně kontaktní čočky. U citlivých jedinců se bezprostředně po aplikaci může vyskytnout přechodné mírné pálení.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.