Silk´n přístroj na redukci vrásek FaceTite

50100142

Elektronika

Skladem na e-shopu

5 490

O produktu

Zastavte čas a dejte sbohem vráskám. Vaše pleť doslova přes noc omládne, vrásky se vyhladí a pokožka bude pevnější, pružnější a zářící zdravím. O všechny tyto výborné vlastnosti se postará zařízení SIlk’n FaceTite využívající revoluční technologii HT anti-aging. K práci využívá přístroj tři různé zdroje energie, a to bipolární k posílení hlubší vrstvy pokožky, světelnou pro vyrovnání pleti a obnovu odumřelých buněk, a tepelnou ke zlepšení struktury kůže. Kombinace těchto tří energií účinně působí na všechny kožní vrstvy a zvládá regenerovat a reparovat poškozenou tkáň. Teplo vydávané přístrojem stimuluje regenerační funkci pokožky. Kolagenové buňky a elastinová vlákna se stáhnou a kůže se opraví zevnitř. Zvnějšku vypadá pokožka mnohem mladší a po každém ošetření se viditelně vypne.

Proč Silk'n FaceTite?

  • Revoluční technologie HT anti-aging
  • Redukuje vrásky
  • Napíná kůži
  • Zjemňuje linky
  • Omlazuje kolagenová a elastinová vlákna
  • Redukuje stařecké skvrny
  • Posiluje hlubší vrstvy kůže
  • Zlepšuje strukturu a pružnost pokožky

Jak funguje Silk´n přístroj na redukci vrásek FaceTite?

Používání je zcela bezpečné pro každého, bez obtíží lze s přístrojem pracovat v pohodlí domova. Je určen pro obličej a krk, účinně si poradí například i s kruhy pod očima. Nedoporučuje se jej užívat pouze na oční víčka, kde je pokožka příliš jemná a mohlo by dojít k jejímu poškození. Celý proces vyhlazování vrásek trvá pouze několik minut a fyzicky na sobě cítíte, jak se kůže napíná a vyhlazuje.

Hned po prvním ošetření si všimnete, že zařízení má viditelný efekt na kůži: budete cítit, že je pokožka pevnější. Dopřejte své pleti ošetření dvakrát týdně pro dosažení nejlepších výsledků.

V balení naleznete spolu s přístrojem i Slinder gel, který je potřeba nanést v tenké vrstvě na pleť před začátkem vyhlazování. Gel na bázi vody slouží k hydrataci pokožky a k lepšímu vedení zařízení, které lépe klouže a nezanechává červené flíčky na pleti.

Kategorie produktu