Silver care Dětský zubní kartáček 6 - 36 měsíců měkký 1 ks

Dentální hygiena

Dětský zubní kartáček Silver care je určen pro děti již od šesti měsíců do tří let jejich věku. Stříbro na jeho povrchu zajišťuje antibakteriální účinky.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

95
Dočasně nedostupné

O produktu

50092370

První dětské (mléčné) zoubky si zaslouží tu nejlepší péči! Začínají se prořezávat kolem 6. měsíce a péče o ně je nesmírně důležitá ať už z pohledu vývoje trvalých zubů, tak jako součást vytvoření zdravého návyku. Dětský zubní kartáček Silver care patří do řady inovativních kartáčků s antibakteriální neodnímatelnou hlavou se stříbrem na povrchu. Má speciální tvar rukojeti, který usnadňuje používání kartáčku a jeho držení především rodičům dětí.

Vytvořte dětem příjemný rituál čištění zoubků

Předpokládá se, že právě rodiče budou dětem zoubky pravidelně čistit tak, aby vytvořili zdravý návyk na tento hygienický rituál. Děti si na péči o zuby teprve zvykají, a proto je nutné čistit zoubky velmi jemně, aby nedocházelo k nepříjemným pocitům nebo dokonce poškození dásní. Hlava kartáčku má velmi jemné štětiny, které jsou zaoblené, a umožňují tak velmi lehké masírování zoubků a dásní. Přizpůsobená velikost kartáčku umožní rodičům snadnou a bezpečnou manipulaci v dutině ústní. Ke zpříjemnění čištění pro děti má kartáček barevné štětiny i rukojeť.

Hlavní vlastnosti:

  • zubní kartáček s antibakteriálním povrchem
  • pro děti od prvních zoubků do 3 let
  • ergonomická rukojeť
  • velmi jemné štětiny
  • barevný design

Použití

Pro zdraví zoubků je nutná každodenní účast rodičů při jejich čištění. Nejdříve je potřeba dětem čištění názorně předvést a poté zuby jemně, ale zároveň důkladně vyčistit tak, aby na nich nezůstaly zbytky jídel ani zubní plak.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.