Zdravotnické prostředky

SimplyMed Automatický zápěstní digitální tlakoměr U63I

Značka: SIMPLYMED
4.7

Zápěstní tonometr SimplyMed U63I spolehlivě změří krevní tlak a tepovou frekvenci oscilometrickou metodou. Nabízí paměť pro 2x90 výsledků měření.

725
Doprava zdarma

O produktu: SimplyMed Automatický zápěstní digitální tlakoměr U63I

50139411

Úvod

Mějte svůj krevní tlak stále pod kontrolou! SimplyMed zápěstní digitální tlakoměr je plně automatický profesionální přístroj pro přesné měření systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence v pohodlí domova. Využívá oscilometrickou metodu měření a jeho rozsah je je 0 mmHg~299 mmHg a tepu 40–199 pulsů/minutu. V balení naleznete univerzální manžetu pro zápěstí o obvodu 13,5–21,5 cm. Tlakoměr má funkci paměti pro dva uživatele, každý s 90 paměťovými místy.

Snadné, rychlé a přesné měření

Měření snadno zahájíte stiskem jediného tlačítka, o správné nafouknutí manžety se nemusíte starat, vše probíhá plně automaticky. Výsledek měření se poté zobrazí na přehledném LCD, stejně jako průměrná hodnota tří posledních výsledků měření. Tonometr je vybaven vyhodnocením krevního tlaku podle pokynů Světové zdravotnické organizace, které vám pomůže s rychlou orientací: semafor vyhodnotí naměřenou hodnotu barevnou vizualizací (zelená = průměrný krevní tlak, žlutá = lehká hypertenze, oranžová nebo červená = střední až těžká hypertenze). 

Hlavní vlastnosti:

  • zápěstní tlakoměr s plně automatickým provozem
  • univerzální manžeta 13,5–21,5 cm
  • 2x90 paměťových míst

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.