SimplyMed Pažní digitální tlakoměr s adaptérem U80EH

Zdravotnické prostředky

Značka: SIMPLYMED
Pažní tonometr SimplyMed U80EH měří krevní tlak a puls, a upozorní na nepravidelný tep. Součástí balení je univerzální manžeta a přístroj disponuje pamětí pro 2x90 hodnot.
Skladem na e-shopu
575

O produktu

50139419

Mějte svůj krevní tlak stále pod kontrolou! SimplyMed pažní digitální tlakoměr je plně automatický profesionální přístroj pro přesné měření systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence v pohodlí domova. Využívá oscilometrickou metodu měření a jeho rozsah je je 0 mmHg~299 mmHg a tepu 40–199 pulsů/minutu. V balení naleznete univerzální manžetu pro paži o obvodu 22–42 cm. Tlakoměr má funkci paměti pro dva uživatele, každý s 90 paměťovými místy. Pro napájení tlakoměru slouží 4 ks AA alkalických baterií nebo přiložený AC adaptér. Baterie nejsou součástí balení.

Snadné, rychlé a přesné měření

Měření snadno zahájíte stiskem jediného tlačítka, o správné nafouknutí manžety se nemusíte starat, vše probíhá plně automaticky. Výsledek měření se poté zobrazí na přehledném displeji, stejně jako průměrná hodnota tří posledních výsledků měření. Tonometr je vybaven vyhodnocením krevního tlaku podle pokynů Světové zdravotnické organizace, které vám pomůže s rychlou orientací: semafor vyhodnotí naměřenou hodnotu barevnou vizualizací (zelená = průměrný krevní tlak, žlutá = lehká hypertenze, oranžová nebo červená = střední až těžká hypertenze). Indikátor nepravidelného tepu (IHB) analyzuje pulzní frekvenci a detekuje nepravidelný srdeční tep během měření krevního tlaku.

Hlavní vlastnosti:

  • pažní tlakoměr s plně automatickým provozem
  • univerzální manžeta 22–42 cm
  • 2x90 paměťových míst
  • vyhodnocení krevního zlaku podle WHO
  • vyhodnocení nepravidelného tepu

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.