Ekomedica Šípek 100% šťáva 500 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Šťáva z plodů růže šípkové doplněná extraktem z nutričně vysoce hodnotných plodů camu-camu, které jsou velmi bohaté na vitamin C.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
285

Cena za 1 litr: 570 Kč

O produktu

50115606

100 % šťáva z plodů růže šípkové (šípků) doplněná extraktem z nutričně vysoce hodnotných plodů camu-camu. Růže šípková je hojně rozšířený trnitý keř vysoký až 3 metry. Její plody šípky patří ve výživě k nejvýše ceněným rostlinným produktům. Camu-camu je keř rostoucí v Amazonském pralese, jeho plody vypadající jako malý citrón obsahují vysoké množství vitaminu C.

Růže šípková napomáhá přirozené obranyschopnosti, podporuje normální trávení a normální funkci dýchacího systému. Přispívá k normální činnosti močového měchýře a ledvin.  Blahodárně působí na pokožku a klouby. EkoMedica Šípek 100% šťáva je získávána z plodů šípkové růže nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.


Dávkování

Užívejte 25 ml 1-2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem. Maximální denní dávka 50 ml obsahuje 50 ml šťávy z plodů šípkové růže.

Složení

Šťáva z plodů šípku 100 % 50 ml, standardizovaný extrakt z plodů camu-camu 75 mg v denní dávce 50 ml výrobku.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Bez chemických konzervantů. Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.