SJH 299 Balanční podložka UNI 34 cm

Ostatní

Značka: SJH
Víceúčelová masážní a balanční pomůcka, která pomůže procvičit celé tělo.
Skladem na e-shopu
499

O produktu

50086653

Balanční podložka má řadu využití. Pravidelným balancováním máte možnost zpevnit svalstvo kolem osy páteře, svalstvo hýždí, stehen i lýtek. Balanční podložku oceníte při sedavém zaměstnání, při práci s PC, v kanceláři, škole, doma.

Pumpičkou, která je součástí balení, můžete měnit objem balanční podložky a tím ji přizpůsobit Vaší kondici a potřebám. Cvičení na méně nafouknuté balanční podložce je náročnější. Balanční pomůcky jsou skvělé pro rehabilitační cvičení.

Balanční položka při stání

Stání na podložce – nestabilita balanční podložky zefektivňuje balanční trénink. Dochází k posilování svalstva, posílení kotníků, lýtek a stehen. Míru nestability a tedy i stupeň obtížnosti můžete snadno kontrolovat rozsahem nafouknutí balanční podložky. Stání (pošlapávání) na balanční podložce, ať už jednou či oběma nohama, má svůj masážní a akupresurní význam – masáží jsou stimulovány důležité reflexivní body na chodidlech, což může mít pozitivní vliv na funkci jednotlivých orgánů a na zlepšení krevního oběhu.   

Balanční podložka při sezení

Při sezení – můžete použít na kterékoli židli, křesle (jakémkoli sedadle) v kanceláři nebo doma. Sezení na podložce napomáhá správnému držení těla, přispívá k posílení svalstva a ke zpevnění zad.   

Komplexní cvičení s balanční podložkou

Sedy - lehy, kliky, dřepy – balanční podložka může pozvednout běžné cviky na vyšší úroveň. Kopulovitý tvar a nerovnost výrobku poskytuje výborný funkční trénink. Podložku (či dvě balanční pomůcky pro každou nohu) použijte při cvičení dřepů, zvýšíte tím zátěž a tedy i požadovaný výsledek.

Parametry výrobku:

Rozměr: průměr 34cm

Barva: modrá

Nosnost: 120kg

Materiál:  PVC

Obsahem balení je balanční podložka a pumpička k nafouknutí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.