Doplněk stravy

skinexpert BY DR.MAX Hyaluronic acid –⁠ Kyselina Hyaluronová kapky 100 ml

skinexpert BY DR.MAX! Hyaluronic acid + niacin obsahuje vysoce vstřebatelnou nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou + niacin pro krásu pleti.

799

Cena za 100 ml: 799,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: skinexpert BY DR.MAX Hyaluronic acid –⁠ Kyselina Hyaluronová kapky 100 ml

50142104

Funkce: extra péče o vaši krásu zevnitř.

Přínos: pro podporu komfortu vaší pokožky.

Hlavní složky: hyaluronát sodný, niacin.

Určeno pro: ženy a muže, není vhodné podávat dětem, těhotným ani kojícím.

Forma: tekutá/kapky pro vnitřní užití.


Když péče o vás začíná uvnitř

Složení založené na kyselině hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti a niacinu je ideální cestou, jak vaší pleti dopřát zaslouženou pozornost. Kyselina hyaluronová je přírodní hydratační složka, která se nachází v mezibuněčné hmotě. Je významně zastoupena v kůži, vlasech, očích a synoviální (kloubní) tekutině. Váže na sebe vodu až do 400násobku své vlastní hmotnosti. Niacin je vitamin skupiny B rozpustný ve vodě známý tím, že přispívá k udržení normálního stavu pokožky.

Produkt se vyznačuje vysokou mírou vstřebatelnosti. Podporuje pevnost, pružnost a hydrataci pokožky. Uživatelský komfort zajištuje pohodlné dávkování pomocí pipety. V jedné denní dávce, 30 kapek, získáte 60 mg hyaluronátu sodného a 25,9 mg Niacinu, tedy více než 160 % doporučené denní dávky.


Poznejte hlavní benefity produktu

Vysoce vstřebatelná forma

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová

Dávkování pipetkou


skinexpert BY DR.MAX Hyaluronic acid. Když péče o Vás začíná uvnitř

Nejčastější dotazy

Proč je dobré doplňovat kyselinu hyaluronovou?

Kyselina hyaluronová je přirozenou složkou lidského organismu. Stárnutím však kyseliny hyaluronové v organismu ubývá, a to způsobuje ztrátu elasticity a další projevy stárnutí, proto je vhodné ji do těla doplňovat.

Jaký je rozdíl mezi nízko a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou?

Účinky kyseliny hyaluronové se liší v závislosti na její molekulové hmotnosti. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová je biologicky aktivní v hlubších vrstvách pokožky, kde ji stimuluje, hydratuje a zabraňuje tím tvorbě hlubších vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová působí na povrchu pokožky, kterou regeneruje, obnovuje její elasticitu a chrání ji před vnějšími vlivy.

Lze použít produkt i jako sérum na pleť?

Produkt je určen výhradně pro vnitřní užití. Pokud hledáte péči o pleť s kyselinou hyaluronovou vyzkoušejte např. řadu Hyaluron Active by Nuance, která obsahuje 5 typů prvotřídní kyseliny hyaluronové.

Je produkt vhodný pro těhotné a kojící?

Přípravek není vhodné brát v období těhotenství ani kojení.


Věděli jste, že kyselina hyaluronová...

Kyselina hyaluronová je hlavní součástí synoviální tekutiny, která lubrikuje a vyživuje kloubní chrupavky.
Kyselina hyaluronová s věkem v naší kůži ubývá, to způsobuje ztrátu elasticiti  a další projevy stárnutí.

Dávkování

30 kapek (2 ml) denně. Rozmíchejte ve sklenici čisté vody nebo jiného nealkoholického nápoje. Užívejte nejlépe během snídaně nebo hlavního jídla. K míchání nápoje nepoužívejte přiloženou pipetu.

Složení

Voda, hyaluronát sodný, nikotinamid, konzervant (sorban draselný), regulátor kyselosti (kyselina citronová), konzervant (benzoan sodný).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí! Po otevření přípravek spotřebujte do 3 měsíců. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 15 °C do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.