Kosmetika

skinexpert BY DR.MAX Sun Cream Kids SPF50+ 50 ml

Produktová řada: Solar
5.0

Skinexpert BY DR.MAX SOLAR Sun Cream Kids SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA a UVB zářením i pro tu nejzranitelnější dětskou pokožku. Vhodný do hor i k moři.

Akce 1 + 1 Při nákupu dvou produktů značky Skinexpert by Dr. Max z produktové řady SOLAR získáte levnější z nich za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2024 nebo do vyprodání zásob.
299
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: skinexpert BY DR.MAX Sun Cream Kids SPF50+ 50 ml

50135062

Skinexpert BY DR.MAX SOLAR Sun Cream Kids SPF50+

Pokožka novorozenců a dětí je velmi jemná a extrémně citlivá na sluneční záření. Řada dětské kosmetiky Skinexpert BY DR.MAX SOLAR proto poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Kombinace fotostabilních UV filtrů pro ochranu před UVA a UVB zářením pomáhá spolu s látkami poskytujícími voděodolnost chránit pokožku dětí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Přípravky byly testovány na kožní snášenlivost a vyhovují potřebám dětí od narození (0+).

Skinexpert BY DR.MAX SOLAR Sun Cream Kids SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA a UVB zářením i pro tu nejzranitelnější dětskou pokožku. Zesílená ochrana 50+ je připravena ve formě krému na opalování, který zajištuje ještě vetší odolnost. Je vhodný na obličej i na ta nejcitlivější místa dětské pokožky. Vhodný do extrémních podmínek – do hor, k moři.


skinexpert by Dr. Max SOLAR - těšte se z každého slunečního paprsku

HLAVNÍ BENEFITY


KOMPLEXNÍ PÉČE O POKOŽKU DÍKY PŘÍRODNÍM LÁTKÁM

KOMPLEXNÍ PÉČE O POKOŽKU DÍKY PŘÍRODNÍM LÁTKÁM

Výtažek z mořské rasy Laminaria ochroleuca aktivně pomáhá chránit buňky pokožky před škodlivými vlivy slunečního záření.

ÚČINNÁ UVA A UVB OCHRANA PROTI SLUNCI

ÚČINNÁ UVA A UVB OCHRANA PROTI SLUNCI

UVA a UVB ochrana proti slunečnímu záření.

GARANTOVANÁ VODĚODOLNOST

GARANTOVANÁ VODĚODOLNOST

Chrání pokožku před sluncem i během pobytu ve vodě.

VYVINUTO I PRO CITLIVOU PLEŤ

Pro celou rodinu, včetně nejcitlivější pokožky dětí.


OCHRANNÝ FAKTOR SPF


Ochranný faktor SPF vyjadřuje míru ochrany proti UVB záření, které je zodpovědné za zčervenání nebo spálení pokožky. Pro dostatečnou ochranu pokožky je důležitá i ochrana před UVA zářením, které prostupuje do hlubších vrstev pokožky a je zodpovědné za předčasné stárnutí pokožky a muže vyvolat vznik sluneční alergie. Produkty SOLAR nabízí vyvážený poměr SPF faktoru a UVA ochrany. Pro správný výběr opalovacího krému je potřeba zohlednit i kožní fototyp pleti a předchozí zkušenosti s pobytem na slunci. Více rad pro správný výběr najdete na škola opalování.


Optimální kombinace UVA a UVB filtru


AKTIVNÍ LÁTKY


Mořská "zlatá" řasa
UVA a UVB filtry
Bambucké máslo
Vitamín E


DOPORUČUJEME V KOMBINACI S


SOLAR KIDS SUN LOTION 30 SPF

SOLAR KIDS SUN LOTION 30 SPF

200 ml
Mléko na opalování
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR KIDS SUN LOTION 50 SPF

SOLAR KIDS SUN LOTION 50 SPF

200 ml
Mléko na opalování
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR AFTER SUN LOTION

SOLAR AFTER SUN LOTION

200 ml
Mléko po opalování
Vhodné pro děti od 3 let.


UPOZORNĚNÍ


Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu před slunečním zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.


POUŽITÍ


Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku 15 – 30 minut před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


OBJEVTE DALŠÍ PRODUKTY Z ŘADY SOLAR SKINEXPERT BY DR.MAX

OBJEVTE DALŠÍ PRODUKTY Z ŘADY SOLAR SKINEXPERT BY DR.MAX

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.