Drogerie

Sodasan Regenerační sůl do myčky 2 kg

Značka: SODASAN

Regenerační sůl do myčky Sodasan prodlužuje životnost iontového výměníku ve spotřebiči, který ovlivňuje efektivitu mycího cyklu. Předchází tvorbě vodního kamene.

139
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Sodasan Regenerační sůl do myčky 2 kg

50148603

Úvod

Regenerační sůl do myčky od Sodasan se postará o to, že váš spotřebič bude fungovat jako hodinky. Regeneruje iontový výměník (neboli změkčovač vody), který odstraňuje minerály z vody. Předchází tak nejen tvorbě vodního kamene, ale zároveň zvyšuje efektivitu mycího cyklu. Tvrdá voda totiž snižuje účinnost mycích prostředků. Jedná se o čistou mořskou sůl bez syntetických barviv a dalších přídavků.

Hlavní vlastnosti:

  • snadno biologicky odbouratelná
  • přispívá ke správné funkci změkčovače vody
  • zabraňuje usazování vodního kamene

Použití

Dávkujte podle návodu výrobce vaší myčky. Dávkovač soli udržujte dostatečné naplněný.


Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití: v případě nevolnosti kontaktujte toxikologické středisko nebo lékaře. Při kontaktu s pokožkou omyjte vodou a mýdlem. Při zasažení očí vyplachujte několik minut vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky a dále vyplachujte.


O značce

Značka Sodasan razí zodpovědný přístup při získávání surovin i při výrobě produktů. Specializují se na ekologickou kosmetiku a drogerii za dostupné ceny. Zakoupíte u nich čistě přírodní sortiment bez syntetických složek. Díky tomu se kosmetika a drogerie Sodasan po použití snadno rozloží a nezatěžuje životní prostředí. Zároveň nedráždí citlivé jedince se sklony k alergiím. Tyto výrobky neobsahují mikroplasty a pyšní se certifikáty Vegan a Cruelty Free. Provoz společnosti je CO2 neutrální.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.