SODASTREAM Jet Temný kámen výrobník perlivé vody

Elektronika

Značka: SODASTREAM
SODASTREAM je nejoblíbenější výrobník perlivé vody do domácnosti. Jeho výhodou je snadné ovládání jedním mechanickým tlačítkem, počtem stlačení také můžete regulovat perlivost vody.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 890

O produktu

50126521

Chtěli byste se osvěžit lahodnou perlivou vodou? Nemusíte běžet do supermarketu pro těžký a drahý balík PET lahví – raději si dokonale čerstvou perlivou vodu připravte v pohodlí domova. O všechno se stisknutím jediného tlačítka postará výrobník SodaStream Jet. Tato sada navíc obsahuje vše, co potřebujete k přípravě, tedy i plastovou lahev (bez BPA), jež je odolná proti tlaku, a bombičku s potravinářským CO2.

Ještě pohodlnější a jednodušší používání

Elegantní výrobník se používá velmi snadno – funguje na mechanickém principu, vystačíte si s jediným tlačítkem. Počtem stlačení také můžete regulovat perlivost vody. Lahev je pochopitelně použitelná opakovaně. Potravinářský plyn CO2, kterým jsou tvořené bublinky ve vodě, se nachází v bombičce, jež dokáže připravit až 80 litrů perlivé vody. Tu navíc po použití nevyhazujete. Můžete samozřejmě koupit novou (například náhradní a mít doma dvě), ale jinak stačí jednoduše navštívit jedno z mnoha prodejních míst po celé republice, kde vám bombičku vymění za naplněnou, a to za zvýhodněnou cenu.


SODASTREAM Jet Temný kámen výrobník perlivé vody2

Hlavní vlastnosti:

  • příprava perlivé vody jedním tlačítkem
  • upevnění lahve zašroubováním
  • počet stisknutí reguluje perlivost
  • funguje s 1l i 0,5l nádobami
  • kapacita bombičky s potravinářským CO2 až 80 litrů vody
  • elegantní barevné provedení s uhlově tmavými metalickými tóny

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.