Drogerie

Sonett Prací gel na bílé a barevné prádlo 2 l

Značka: SONETT

Prací gel na bílé i barevné prádlo od značky Sonett dokonale odstraňuje odolné skvrny a zároveň udržuje sytost barev a stálost vláken. S vůní levandule.

265
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Sonett Prací gel na bílé a barevné prádlo 2 l

50149069

Úvod

Prací gel na bílé i barevné prádlo od značky Sonett dokonale odstraňuje odolné skvrny a zároveň udržuje sytost barev a stálost vláken. Zanechává na prádle smyslnou vůni levandule. Gel můžete použít na všechny textilie z bavlny, lnu, konopí a textilní směsi. Obsahuje přírodní složky jako jsou cukrové tenzidy, rostlinné mýdlo, kokosový a řepkový olej. Suroviny použité při výrobě pocházejí z BIO dynamického nebo ekologického zemědělství či volného sběru. Přípravek snadno biologicky odbouratelný a díky tomu podporuje udržitelnost v domácnosti. Účinkuje při teplotách 30-95 °C. Vhodný i pro domácí septiky. 

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně odstraňuje nečistoty
  • udržuje sytost barev a stálost vláken
  • 100% biologicky odbouratelný

Použití

Dávkování: na 4,5 kg prádla – měkká voda: 50-75 ml, středně tvrdá voda: 60-100 ml, tvrdá voda: 60-100 ml + 50 ml změkčovadla. Účinky mýdlových pracích prostředků se mohou plně rozvinout pouze v měkké vodě, z toho důvodu je nutné přidat změkčovadlo ke každému praní. Při teplotách od 50 °C můžete přidat 60 ml bělidla Sonett. K ručnímu praní použijte 40 ml na 5 l vody.


Upozornění

Za teplot pod 10 °C se produkt mění a poněkud houstne a zakaluje se, což za tepla, resp. po mírném protřepání opět zmizí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.