Kosmetika

DS Laboratories Spectral F7 sérum proti vypadávání vlasů 60 ml

Produktová řada: Spectral

Ochrana vlasů před negativními dopady stresu. Sérum obsahuje unikátní látku Astressin-B, která pomáhá vyrovnat negativní vliv stresových hormonů na vlasy.

875
Doprava zdarma

O produktu: DS Laboratories Spectral F7 sérum proti vypadávání vlasů 60 ml

50120921

Úvod

Ochrana vlasů před negativními dopady stresu. DS Laboratories Spectral F7 sérum proti vypadávání vlasů obsahuje unikátní látku Astressin-B, vytvořenou ze 33 různých aminokyselin, která pomáhá vyrovnat negativní vliv stresových hormonů na vlasy. Sérum vyživuje vlasové kořínky a zanechává vlasy krásné a zářivé. 

Výsledek:

  • pomáhá vyrovnat negativní dopad stresu na vlasy
  • vyživuje vlasové kořínky
  • doplňuje efekt vlasových aktivátorů

Pro koho je sérum Spectral F7 vhodné?

  • pro muže i ženy
  • počáteční stadium řídnutí vlasů
  • prevence pro každého, kdo se obává ztráty vlasů
  • jako doplněk dalších vlasových aktivátorů

Pokročilá technologie nanosomů

Přípravky DS Laboratories využívají k přenosu aktivních látek mikroskopické částice takzvané nanosomy. Aktivní složky jsou patentovaným systémem zapouzdřeny v lipozomech o velikosti nano, které jsou schopny pronikat snadněji do pokožky a přenášejí tak aktivní látku na místo určení mnohem efektivněji. Tento systém přináší rychlejší účinnost a dlouhodobější výsledky.


Složení

Peptidy mědi, Astressin-B a Proharin-B4. 


Použití

Přípravek je vhodný pro doplnění vlasových kúr jako je Spectral DNC-N nebo přípravků s minoxidilem. Pro maximální efekt používejte sérum po dobu 3 měsíců.

  • Pokud používáte Spectral F7 samostatně, tedy v počátečních stádiích vypadávání vlasů, protřepejte přípravek a aplikujte 6 vstřiků na místa, kde Vám nejvíce padávají vlasy. Rovnoměrně vmasírujte a neoplachujte. Pro optimální výsledky používejte 2× denně. Po aplikaci si umyjte ruce mýdlem a vodou. 
  • Pokud používáte Spectral F7 na zvýšení efektivity Vaší současné léčby, protřepejte přípravek a aplikujte 1× denně dávku 6 vstřiků dávkovače po ranní léčbě vypadávání vlasů nebo večer před nanesením večerní léčby. Mezi aplikacemi jednotlivých produktů vyčkejte alespoň 10 minut. Po aplikaci si umyjte ruce mýdlem a vodou. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.