Spofaplast

Seřadit podle

Puchýře, řezné ranky, opary. Člověk nemusí být kaskadér, aby se mu něco mohlo stát. Mnohdy se ani nenadějeme a bolestivé říznutí o papír či rozbití kolena při jízdě na kole je na světě. U méně vážnějších poranění, u kterých není potřeba vyhledat lékařskou pomoc, se hodí mít vždy po ruce náplast. Vsaďte na osvědčenou klasiku a vyzkoušejte náplasti SPOFAPLAST od společnosti 3M.

Široká nabídka produktů nabízí komplexní řešení pro celou rodinu. Polštářkové náplasti jsou hypoalergenní, jsou proto vhodné i pro lidi s mimořádně citlivou a jemnou pokožkou, kterou nedráždí a nezpůsobují žádné alergické reakce. Jemný polštářek pokryje ranku a pomůže ji chránit od nepříznivých vnějších vlivů, aby se kůže mohla rychleji zregenerovat a obnovit.

Náplasti SPOFAPLAST jsou určeny pro různé typy problémů s kůží. Můžete si navíc vybrat, zda preferujete textilní, voděodolnou či gelovou náplast, nebo například zda vám stačí produkt s hnědým povrchem, nebo dáváte přednost průhlednému provedení.

Dokonce i vaše malé děti rychle zapomenou na bolístku. Zalepte jim odřeninu či jiné poranění speciálními náplastmi s dětskými motivy, které vašim dětem dokáží vykouzlit úsměv na tváři.

Náplasti spofaplast jsou zdravotnické prostředky.