Zdravotnické prostředky

Dr. Weiss STOPKAŠEL Medical 24 pastilek

Značka: DR. WEISS
  • Pastilky pomáhají zmírnit příznaky nachlazení. Ulevují při kašli a škrábání v krku. Obsahují výjimečnou kombinaci 5 rostlinných extraktů.
159 ušetříte 26 Kč

Původní cena 185 Kč, sleva 14%

Nejnižší cena před slevou: 185 Kč

Cena za 100 g: 265 Kč

O produktu: Dr. Weiss STOPKAŠEL Medical 24 pastilek

50108078

Úvod

STOPKAŠEL Medical pastilky obsahují unikátní směs 5 bylin (jitrocel, boswellie, mateřídouška, bazalka a eukalyptus), které pomáhají zmírnit příznaky nachlazení, jako je kašel, bolest v krku nebo chrapot.Pastilky vytvářejí ochrannou vrstvu na sliznici úst a hrdla, zmírňují tak podráždění, kašel a snižují pocit škrábání v krku. Pomáhají zmírnit příznaky běžných nemocí spojených s nachlazením.

  • jitrocel (Plantago lanceolata) zklidňuje dutinu ústní a krk, poskytuje úlevu pro podrážděný krk a hltan, má zklidňující a příznivé účinky na hlasivky
  • boswellie (Boswellia serrata) pomáhá při podráždění a zduření sliznice, omezuje tvorbu hlenu
  • mateřídouška (Thymus serpyllum) zklidňuje dutinu ústní a krk, ulevuje od škrábání v krku a hltanu, má zklidňující a příznivé účinky na hltan a hlasivky
  • bazalka (Ocimum basilicum) pomáhá při nachlazení, ulevuje při kašli a škrábání v krku
  • eukalyptus (Eucalyptus globulus) poskytuje úlevu pro dýchací cesty, podporuje fyziologické funkce dýchacího systému, zklidňuje krk, hltan a hlasivky

Dávkování

Každé 2-3 hodiny nehte volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Pastilku nežvýkejte ani nepolykejte. Nepřekračujte denní dávku 10 pastilek denně. Děti od 3 do 12 let mohou užívat maximálně 5 pastilek denně. Podávejte pouze dětem, které zvládnou pastilky bezpečně vycucat.


Složení

Extrakt jitrocele (Plantago lanceolata), Extrakt boswellie (Boswellia serrata), Extrakt mateřídoušky (Thymus serpyllum), Extrakt bazalky (Ocimum basilicum), Extrakt eukalyptu (Eucalyptus globulus).


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.