Strepsils Citron bez cukru 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: STREPSILS
Cucavé pastilky s příchutí citrónu určené k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
205

O produktu

50117054

Strepsils Citron bez cukru jsou pastilky s dezinfekčními účinky. Působí proti bolesti a zánětu v dutině ústní hltanu způsobené bakteriemi, viry nebo kvasinkami. Pastilky Strepsils Citron bez cukru jsou určeny k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku. Pastilky mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 6 let.


Dávkování

Dospělí užívají každé 2-3 hodiny 1 pastilku, maximálně 12 pastilek denně. Dospívající a děti od 6 let užívají každé 2-3 hodiny 1 pastilku, maximálně 6 pastilek za 24 hodin. Pastilky nechte volně rozpustit v ústech. Nepoužívejte pastilky před jídlem a během jídla. Nejezte ani nepijte po dobu alespoň 20 minut po použití tohoto přípravku. Přípravek je určen ke krátkodobé léčbě. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 5 dní.

Složení

Léčivé látky jsou amylmetacresolum 0,6 mg a alcohol dichlorobenzylicus 1,2 mg v jedné pastilce.

Pomocné látky jsou kyselina vinná, dihydrát sodné soli sacharinu, citronové aroma, isomalt, roztok maltitolu.

Upozornění

Přípravek Strepsils Citron bez cukru obsahuje isomalt a roztok maltitolu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Není určeno pro děti do 6 let.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.