Strepsils Plus 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: STREPSILS
Cucavé pastilky s příchutí mentolu určené k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
189

O produktu

50117055

Strepsils Plus cukru jsou pastilky s dezinfekčními a místně znecitlivujícími účinky. Působí proti bolesti a zánětu v dutině ústní a krku způsobené bakteriemi. Pastilky Strepsils Plus jsou určeny k léčbě příznaků zánětlivých onemocnění dutiny ústní a hltanu (chrapot, afty, zánět dásní) a k úlevě od bolesti v krku. Pastilky mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají každé 2-3 hodiny 1 pastilku, maximálně 8 pastilek denně. Pastilky nechte volně rozpustit v ústech. Přípravek je určen ke krátkodobé léčbě. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 5 dní.

Složení

Léčivé látky jsou dichlorbenzenmethanolum 1,2 mg, amylmetacresolum 0,6 mg a lidocaini hydrochloridum 10,0 mg.

Pomocné látky jsou prostý sirup, tekutá glukosa, kyselina vinná, dihydrát sodné soli sacharinu, levomenthol, silice máty peprné, badyáníková silice, chinolinová žluť (E 104), indigokarmín (E 132).

Upozornění

Přípravek Strepsils Plus obsahuje glukosu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Není určeno pro děti do 12 let. Přípravek se nesmí užívat během těhotenství a kojení.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.