516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Strepsils Plus Spray orální sprej 20 ml

Strepsils Plus Spray orální sprej 20 ml

Strepsils Plus Spray orální sprej 20 ml

50022367
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
169 Kč
Skladem na e-shopu

Strepsils Plus spray díky obsahu svých látek ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest v krku a záněty v ústech, a zároveň má znecitlivující účinek v místě působení.

Podrobné informace o produktu

Léčivý přípravek Strepsils Plus spray je určen dospělým a dospívajícím od 12 let. Přípravek kombinuje léčivé látky znecitlivující místo aplikace a látky, které léčí příznaky zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu, a společně tak uleví od bolesti v krku. Přípravek se nesmí užívat během těhotenství a kojení.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 12 let používají na postiženou oblast v dutině ústní nebo hltanu vždy dva vstřiky každé 2 hodiny v případě potřeby. Maximálně mohou v průběhu 24 hodin aplikovat 6 dávek, tj. 12 vstřiků (1 dávka = 2 vstřiky). Sprej se aplikuje nejlépe po jídle. Strepsils Plus Spray může způsobit znecitlivění jazyka při konzumaci horkého jídla a nápojů, proto dbejte opatrnosti. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivými látkami jsou amylmetacresolum (0,286 mg), alcohol dichlorobenzylicus (0,585 mg) a lidocaini hydrochloridum (0,78 mg) v jednom vstřiku.

Pomocnými látkami jsou ethanol 96 % (V/V), monohydrát kyseliny citronové, glycerol, nekrystalizující sorbitol 70 %, sacharin, levomenthol, aroma máty peprné, anýzové aroma, azorubin (E 122), roztok hydroxidu sodného a kyselina chlorovodíková 25 % (k úpravě pH), čištěná voda.

Upozornění:

Pokud máte průduškové astma, poraďte se s lékařem o vhodnosti používání přípravku Strepsils Plus Spray. Přípravek obsahuje ethanol, azorubin, nekrystalizující sorbitol. Tento léčivý přípravek obsahuje malé množství alkoholu, méně než 100 mg v jedné dávce. Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se s ním, než začnete tento léčivý přípravek používat.  Azorubin (E122) může způsobit alergické reakce.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Strepsils
SUKL název STREPSILS PLUS SPRAY ORM SPR SOL 1X20ML
Farmakoterapeutická skupina otorinolaryngologika
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 65926
EAN 5000167075922

Přílohy

Příbalová informace PDF

Lidé také kupují:

99 Kč
Doplněk stravy
69 Kč
Doplněk stravy
29 Kč
Registrovaný léčivý přípravek

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.