Sunar BIO Příkrm Špagety, hovězí maso a boloňská omáčka 12m+ 235 g

Ostatní příkrmy

Značka: SUNAR
Sunar BIO Příkrm kombinuje vybranou lahodnou zeleninu, libové hovězí maso a těstoviny. Konzistence s většími kousky je ideální pro rozvoj schopnosti kousat a polykat pevnou stravu.
Skladem na e-shopu
69

Cena za 100 g: 29 Kč

O produktu

50136875

Hledáte chuťově zajímavý, a přitom zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotové masovo-zeleninové jídlo Sunar BIO Příkrm Špagety, hovězí maso a boloňská omáčka v ideálním poměru kombinuje různé druhy lahodné zeleniny (55 %), kvalitní a libové hovězí maso a těstoviny. Díky šetrnému zpracování surovin si příkrm zachovává přirozenou barvu, vůni a skvělou chuť. Hotové jídlo má konzistenci s většími kousky, které rozvíjejí schopnost kousat a polykat pevnou stravu. Vyvážený obsah surovin je v souladu s výživovými potřebami dětí od ukončeného 12. měsíce věku. Příkrm je v nejvyšší BIO Baby kvalitě, bez přídavku soli, konzervačních látek, barviv a aromat. Dopřejte svému batoleti skvělý a hodnotný oběd nebo večeři každý den.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm pro děti od 1 roku věku
  • vybrané suroviny v BIO Baby kvalitě
  • konzistence s většími kousky
  • skvělá chuť díky šetrnému zpracování
  • bez přídavku konzervačních látek, barviv a aromat

Složení

Rajčata* 25,7 %, pitná voda, mrkev* 19 %, hovězí maso* 8 %, pastiňák* 7 % , těstoviny 7 % (tvrdá pšenice*, vejce*), cibule* 5,1 %, řepkový olej*, kukuřičná mouka*, celer*, oregano*, bílý pepř*.
*Z ekologického zemědělství.

Použití

Sklenička je jedna ideální porce hlavního jídla. Víčko, které musí při otevření klapnout, sundejte a ohřejte odebrané malé množství nebo celý obsah i se skleničkou bez víčka ve vodní lázni. Nevařte! Po ohřátí obsah důkladně promíchejte, aby byl zajištěn rovnoměrný ohřev. Před podáním zkontroljte teplotu příkrmu. Již jednou ohřáté nespotřebované množství neuchovávejte. Používejte výhradně plastovou lžičku, kovová by mohla skleničku poškodit. Nespotřebované neohřáté množství skladujte v uzavřeném obale v chladničce a spotřebujte do 24 hod.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.