Ostatní příkrmy

Sunar Mléčná rýžová kaše na dobrou noc banánová 210 g

Značka: SUNAR

Mléčná kaše Sunar od ukončeného 4. měsíce přispívá ke správnemu růstu, harmonickému vývoji a celkové spokojenosti dítěte. Obsahuje pečlivě vybrané obiloviny a plnotučné mléko.

105

Cena za 100 g: 50,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Sunar Mléčná rýžová kaše na dobrou noc banánová 210 g

50155837

Úvod

Obilné kaše jsou skvělým zpestřením dětského jídelníčku v době, kdy dítě přechází na pevnou stravu. Mléčné kaše Sunar přispívají ke správnemu růstu, harmonickému vývoji a celkové spokojenosti dítěte. Vynikající chuť mléčných kaší Sunar je dána jejich složením s obsahem plnotučného mléka, vyšším podílem ovoce a obsahem pečlivě vybraných obilovin, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško. Navíc jsou kaše díky speciálnímu zpracování cereálií lehce stravitelné, takže jsou ideální jako večeře.

banner

Správný růst a vývoj děťátka máte ve svých rukou

Rýžová kaše je přirozeně bezlepková, hodí se tedy jako první příkrm při zavádění pevné stravy do jídelníčku. Kaše je navíc obohacena o vitaminy a minerální látky, které jsou důležité pro správný růst a vývoj kojenců a malých dětí: železo přispívá ke správné funkci imunitního systému a vápník je důležitý pro správný vývoj kostí. Při zavádění pevné stravy je důležité nezvykat miminko zbytečně na sladkou chuť, proto jsou Sunar kaše bez přidaného cukru (obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry). Neobsahují ani palmový tuk, takže si můžete být jistá, že svému děťátku dáváte to nejlepší.

Hlavní vlastnosti:

  • mléčná kaše bez přidaného cukru
  • pro děti od ukončeného 4. měsíce
  • bez palmového oleje
  • obohacená o vitaminy a minerální látky
  • lahodná mléčná chuť
  • výživná a lehce stravitelná
  • obsahuje plnotučné mléko

Složení

Rýžová mouka 41 %, demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka) 38 %, sušené odtučněné mléko 7 %, rostlinné oleje (řepkový, kokosový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, emulgátor: sójový lecitin), sušené plnotučné mléko 5,8 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, glukonan zinečnatý), vitaminy (C, niacin, E, kyselina pantothenová, riboflavin, B6, thiamin, A, kyselina listová, biotin, K, D, B12), přírodní banánové aroma.


Použití

Používejte pouze čisté nádobí. Připravujte v hlubším talíři nebo misce. Kaše Sunar již obsahuje mléko, proto se připravuje pouhým přidáním vody.

Příprava jedné porce:
1) Pitnou, nejlépe kojeneckou vodu převařte a následně ji ochlaďte na 50–60 °C.
2) Do hlubšího talíře nebo misky nalijte 150 ml ochlazené kojenecké vody.
3) Za intenzivního míchání vidličkou postupně přidávejte 45 g sušené mléčné kaše Sunar, což je asi 5–6 polévkových lžic.
4) Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu. Kaši Sunar po přípravě ihned podávejte. Kaši nikdy nevařte. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte.


Upozornění

Uchovejte na suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do 4 týdnů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.