NatureVia Mega brusinky Akut 15 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NATUREVIA
Přípravek NatureVia Mega brusinky Akut obsahuje extrakt z kanadských brusinek a zlatobýlu, který příznivě působí na zdraví a správnou funkci močových cest.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
184 ušetříte 32 Kč

Původní cena 216 Kč sleva 15%

Cena za 1 kus: 12 Kč

O produktu

50123306

Doplněk stravy s kanadskými brusinkami a zlatobýlem pro zdraví močových cest. NatureVia Mega brusinky Akut obsahuje patentovaný koncentrát z celých plodů kanadských brusinek, které jsou zdrojem přírodních látek s fyziologickým účinkem, jako jsou vitamíny, minerály, stopové prvky, organické kyseliny, flavonoidy či polyfenoly. Mezi důležité aktivní složky kanadské brusinky patří proanthokyanidiny, které se po požití vstřebávají do krve a z ní pak ledvinami do moči. Přípravek je vyráběn patentovanou výrobní technologií Cran-Max®, která zachová aktivní složky ze všech částí plodu. Složení přípravku je vylepšeno extraktem ze zlatobýlu, který podporuje zdraví a správnou funkci močového měchýře a močových cest

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje zlatobýl, který podporuje správnou funkci močových cest
  • patentovaná výrobní technologie Cran-Max® zachová aktivní složky ze všech částí plodu brusinky (dužiny, jader, slupky i šťávy), aby byl přípravek co nejpodobnější čerstvým brusinkám
  • ochranná technologie BioShield® vytvoří ochranný obal, který chrání aktivní látky před žaludeční kyselinou, zajistí jejich postupné uvolňování a prodlouží tak jejich působení

Dávkování

Užívejte 1-3 kapsle denně podle potřeby. K důležitým zásadám péče o močové cesty patří dostatečný pitný režim, který pomáhá vyplavovat nežádoucí patogenní bakterie. K nejčastějším původcům problémů močových cest patří bakterie E.coli.

Složení

Koncentrát Cran-Max (34:1), brusinkový extrakt (50:1) ekv. 13 500 mg brusinek, zlatobýl obecný (Solidago virgaurea, extrakt z nati 10:1) 20 mg v jedné kapsli.

Extrakt z kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon Aiton), želatina, protispékavé látky (stearát hořečnatý, oxid křemičitý, mikrokrystalická celulosa), extrakt zlatobýl.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Mohou užívat i ženy v období těhotenství a kojení, užívání je však vhodné konzultovat s lékařem. Produkt neobsahuje žádné chemické konzervační látky, syntetická barviva, mléčné a pšeničné produkty, kvasinky ani cukr.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.