Doplněk stravy

NatureVia PerfectDay 60 kapslí

Značka: NATUREVIA
  • Přírodní nehormonální přípravek s obsahem extraktu z ploštičníku, drmku, chmele, extraktu ze sójových bobů a vitaminu D pro ženy v období menopauzy.
525

Cena za 100 g: 1 458 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: NatureVia PerfectDay 60 kapslí

50116292

Úvod

Nehormonální přírodní řešení menopauzy. Přípravek NatureVia PerfectDay obsahuje výtažky z ploštičníku, drmku, chmele a sójových bobů, které pomáhají ulevit ženám od nepříjemných příznaků menopauzy např. pocení, návaly, změny nálad, únava, podrážděnost. Ty jsou způsobeny poklesem hladiny estrogenů v období menopauzy. Přípravek je navíc obohacen o vitamin D pro zdravé a pevné kosti. Přípravek lze užívat dlouhodobě.

  • ploštičník hroznatý příznivě ovlivňuje komfort při menopauze, působí jako antioxidant a přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů
  • drmek obecný přispívá k (před)menstruačnímu a menopauzálnímu komfortu, pozitivně ovlivňuje kognitivní funkce, antioxidant
  • chmel otáčivý má uklidňující účinky a přispívá k dobrému spánku a menopauzálnímu komfortu
  • patentovaný sójový extrakt Novasoy® se standardizovaným množstvím izoflavonů
  • vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů, napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně, nejlépe večer.


Složení

Ploštičník hroznatý 40 mg (Cimicifuga racemosa extrakt z oddenku 3,33 mg), Novasoy® extrakt ze sójových bobů 100 mg (Glycine max, obsahuje 40 mg izoflavonů), Drmek obecný 2000 mg (Vitex Agnus castus extrakt z plodů 200 mg), Chmel otáčivý 480 mg (Humulus lupulus extrakt ze šištic 120 mg), Vitamin D3 5 µg (100 % DRHP*) v jedné kapsli.

* % denní referenční hodnoty příjmu

Vitex agnus castus extrakt, protispékavé látky (mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, hydroxypropyl methylcelulóza), Humulus lupulus extrakt, Novasoy® (sójový extrakt), želatina, Cimicifuga racemosa extrakt, cholecalciferol.


Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Obsahuje ploštičník hroznovitý - při jakémkoliv podezření na jaterní onemocnění je nutné přerušit konzumaci a vyhledání lékaře.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.