Swiss NatureVia Vegapure cardio 60 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

339

Cena za 100 g: 530 Kč

O produktu

Přípravek Vegapure cardio obsahuje estery rostlinných sterolů, které pomáhají snížit hladinu cholesterolu v krvi. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorem pro vznik ischemické choroby srdeční.

Rostlinné steroly jsou přírodní látky, které se svojí strukturou podobají cholesterolu. Účinně snižují hladinu LDL (špatného) i celkového cholesterolu v krvi a jsou ideální 1. volbou při řešení cholesterolu. Příznivého účinku se dosáhne při příjmu nejméně 2 g rostl. sterolů denně. Forma esterů zvyšuje biologickou dostupnost rostlinných sterolů a tím účinnost.

Vegapure cardio doporučujeme všem, kteří mají vyšší hladinu cholesterolu v krvi.

Jak užívat Swiss NatureVia Vegapure cardio:

Pro udržení hladiny cholesterolu užívejte 1 kapsli 2x denně s jídlem. Pro snížení hladiny cholesterolu užívejte 3-4 kapsle denně s jídlem. 

Složení:

Estery rostlinných sterolů 650 mg v jedné kapsli.

Sójový olej, želatina, zahušťovadlo (glycerin), karob (barvivo), přečištěná voda.

Může obsahovat laktózu. Neobsahuje chemické konzervanty a synt. barviva, sladidla, pšeničné produkty, lepek ani kvasinky.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Vyhněte se konzumaci více než 3 g rostlinných sterolů denně – neužívejte více než 4 kapsle denně! Produkt nemusí být vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 5 let. Měl by být užíván jako součást pestré a vyvážené stravy, včetně pravidelné konzumace ovoce a zeleniny pro udržení hladiny karotenoidů. Osoby užívající léky na snížení cholesterolu by měly užívat tento produkt pod lékařským dohledem. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.