Synnexil sprej 100 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: SYNNEXIL
Synnexil sprej je zdravotnický prostředek s extrakty škornice (Epidemium), třezalky, chmele a arniky ve formě spreje. Pomáhá při syndromu neklidných nohou.
Skladem na e-shopu
305

O produktu

50142067

Zdravotnický prostředek Synnexil sprej obsahuje směs bylinných extraktů, které pomáhají v místě aplikace tlumit pohyby a zmírňují příznaky syndromu neklidných nohou. Extrakty epimedia, chmele, třezalky, arniky a řepíku lokálně podporují chladivý a zklidňující účinek spreje. Synnexil sprej pro neklidné nohy lokálně potlačuje nutkání pohybovat nohama, omezuje příznaky syndromu neklidných nohou, a tím napomáhá klidnému usínání a nerušenému spánku.

Co je syndrom neklidných nohou?

Syndrom neklidných nohou se projevuje nutkáním pohybovat nohama, spojeným s nepříjemnými pocity v dolních končetinách, jako jsou neklid, mravenčení, trnutí či bolestivost nohou. Tyto příznaky se nejčastěji projevují při usínání či v jiném klidovém režimu, kdy je tělo připraveno na odpočinek, avšak nohy jsou neklidné a vyžadované pohyby ruší při usínání a spánku.


Složení

Aqua, Ethanol, Glycerin, PEG40 Hydrogenated Castor Oil, Hypericum Perforatum Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Arnica Montana Extract, Humulus Lupulus Extract, Polysorbate, Epimedium Sagitatum Extract, Ethylhexylglycerin, Menthol, Caprylhydroxamic Acid, Methylpropanediol, Parfume.

Použití

Aplikujte při potížích maximálně 3x denně lokálně na lýtka a stehna.

Upozornění

Určeno ke krátkodobé aplikaci při potížích na lýtka a stehna. Neaplikujte na poraněnou kůži. Neaplikujte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Není vhodné pro děti do 3 let. U dětí vždy provádí aplikaci dospělá osoba. Pokud příznaky přetrvávají, vyhledejte pomoc lékaře.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.