844 909 909|info@drmax.cz

Systane

Produkty Systane

Filtry

Máte vybráno:

Značka: Systane

Zvlhčující oční kapky pomáhají zmírnit potíže spojené se syndromem suchého oka. Díky svému složení poskytují očím dlouhodobou ochranu a významou úlevu od nepříjemných projevů suchého oka.
199 Kč 289 Kč
Zdravotnický prostředek
Zvlhčující oční kapky na bázi lipidů byly speciálně vyvinuty pro pacienty se syndromem suchého oka při dysfunkci Meibomských žláz.
199 Kč 289 Kč
Zdravotnický prostředek
Zvlhčující gelové kapky poskytují mimořádnou ochranu pacientům se syndromem suchého oka. Vhodné pro případy těžkého poškození povrchu oka a pro aplikaci na noc.
199 Kč 289 Kč
Zdravotnický prostředek
Zvlhčující oční kapky
199 Kč 289 Kč
Zdravotnický prostředek
Zvlhčující oční kapky pomáhají zmírnit potíže spojené se syndromem suchého oka. Bez konzervačních látek – ideální pro citlivé oči nebo pro pacienty, kteří často používají oční kapky.
275 Kč
Zdravotnický prostředek
Zvlhčující oční kapky poskytující dlouhodobou úlevu od pocitu suchosti v očích.
275 Kč
Zdravotnický prostředek

Systane

Zvlhčující oční kapky Systane zajišťují rychlou a dlouhotrvající úlevu od příznaků syndromu suchého oka, který vzniká v důsledku změn v množství a kvalitě slz. Kromě pocitu suchosti se projevuje také svěděním a pícháním v očích, pocity cizího tělíska v oku, únavou očí, zhoršeným viděním, nutkáním k mrkání nebo nadměrným slzením.

Zvlhčující oční kapky SYSTANE ULTRA poskytují díky svému složení dlouhodobou ochranu a významnou úlevu od dráždivých projevů suchého oka. Jsou vhodné i při nošení kontaktních čoček. Kapky SYSTANE ULTRA UD v ampulkách pro jednorázové použití jsou bez konzervačních látek, tedy ideální pro citlivé oči.

 

SYSTANE Gel Drops vytvářejí silnější a dlouhodobější ochrannou vrstvu na povrchu oka. Užívají se při těžších projevech suchého oka nebo jako doplňující péče na noc.

 

Zvlhčující oční kapky SYSTANE BALANCE byly speciálně vyvinuty pro užití při dysfunkci Meibomských žláz. Obsahují unikátní formuli LipiTech®. Napomáhají obnovit tukovou vrstvu slzného filmu a stabilizují přirozený slzný film na dlouhou dobu.

 

 


Systane je zdravotnický prostředek. Před aplikací si přečtěte návod k použití. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.