Ostatní

Tangle teezer Blow-Styling Round Tool Large kartáč na vlasy

  • Kulatý kartáč na vlasy pro styling účesu během sušení. Nadzvedává vlasy u kořínků pro zvýraznění objemu. Vlasy se nemotají. Průměr 4 cm, délka plochy štětin 12 cm.
609

O produktu: Tangle teezer Blow-Styling Round Tool Large kartáč na vlasy

50109283

V pohodlí domova si během chvilky vytvoříte účes, jakým se můžou pyšnit světové hvězdy. Za pomoci kulatého kartáče získáte objem a vlasy rozčešete dohladka již během fénování. Jedinečný systém štětin dokáže pramínky nadzvednout přímo u kořínků a zafixuje je, aby objemný účes vydržel dlouhé hodiny. Jemné štětiny jsou velmi šetrné ke všem typům vlasů – nepoškozují je ani necuchají.

Rychlejší vysoušení

Celý proces vysoušení i úpravu účesu budete mít hotové během chvilky. Hřeben s průměrem 4 cm a délkou štětin 12 mm se nejlépe hodí k využití u středně dlouhých a dlouhých vlasů. Kromě samotného rozčesávání také pomáhá oddělovat jednotlivé pramínky, aby fén zvládl rychleji odstranit nadbytečnou vodu. Kadeře mají přirozený rovný tvar bez nutnosti využití žehličky na vlasy, získají objem a navrátí se jim jejich lesk, abyste se cítila sebevědomá a krásná od rána do večera.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.