Terbistad 1% krém 15 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: TERBISTAD
Terbistad 1% krém účinkuje proti určitým druhům kvasinek a kožních plísní, které způsobují svědění, zarudnutí a olupování kůže. Používat jej mohou dospělí, dospívající a děti od 12 let.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

115
Dočasně nedostupné

O produktu

50023120

Terbistad 1% krém léčí plísňové a kvasinkové infekce kůže, které se nejčastěji projevují svěděním, začervenáním a olupováním, například:

  • atletická noha (tinea pedis)
  • pityriáza (pityriasis versicolor)
  • kožní kandidóza (onemocnění způsobené kvasinkami)
  • ostatní dermatofytózy (tinea corporis)

Přípravek mohou užívat dospělí a děti od 12 let. Zlepšení příznaků obvykle nastává již po několika dnech, ale je třeba přípravek užívat pravidelně a dostatečné dlouho, abyste předešli návratu obtítíží.


Dávkování

Naneste tenkou vrstvu krému na postiženou oblast kůže a její okolí, krém jemně vetřete do pokožky. Po nanesení léčivého přípravku si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách. Počet aplikací dle jednotlivých onemocnění najdete v příbalovém letáku. Pokud se do 7 až 14 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je terbinafini hydrochloridum (10 mg v 1 g gelu).

Pomocnými látkami jsou hydroxid sodný (E524), benzylalkohol, sorbitan-stearát (E491), cetyl-palmitát, cetylalkohol, cetylstearylalkohol, polysorbát 60 (E435), isopropyl-myristát, čištěná voda.

Upozornění

Terbistad 1% krém obsahuje cetylalkohol a stearylalkohol, které mohou způsobovat místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.