Zdravotnické prostředky

Titanlax 20 sáčků

Značka: TITANLAX
1.0

Titanlax je zdravotnický prostředek s obsahem makrogolu, vlákniny psyllia a simetikonu, který se užívá k léčbě akutní i chronické zácpy, pomáhá při nadměrné plynatosti.

275
Doprava zdarma

O produktu: Titanlax 20 sáčků

50139711

Úvod

Prolomí každou zácpu. Zdravotnický prostředek Titanlax se užívá k léčbě zácpy a plynatosti. Obsahuje kombinaci makrogolu, psyllia a simetikonu. Makrogol (PEG 3550) je osmotické laxativum. Váže na sebe ve střevě vodu, zvyšuje tak objem stolice a změkčuje ji. Rozpustná vláknina psyllium napomáhá správné funkci trávicího traktu, má schopnost nabobtnat a zvětšit svůj objem, čímž příznivě ovlivňuje vyprazdňování. Simetikon má protipěnivý účinek, snižuje množství střevních plynů. Přípravek ve formě sáčků je vhodný pro děti od 6 let.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně a šetrně léčí akutní i chronickou zácpu
  • účinkuje rychle (12-24 hodin)
  • změkčuje stolici a zároveň snižuje plynatost, která zácpu provází
  • podporuje pravidelnou střevní peristaltiku a napomáhá vyprázdnění
  • určen také k léčbě zácpy související se syndromem dráždivého tračníku

Dávkování

Dětem od 6 do 12 let podávejte 1 sáček denně. Dospělí a děti od 12 let užívají 2 sáčky denně. Obsah sáčku je potřeba dobře rozpustit ve sklenici vody a ihned vypít. Vzhledem ke gelotvorné aktivitě psyllia se doporučuje přípravek užívat mezi jídly a zapít dostatečným množstvím vody.


Složení

PEG 3550 5000 mg, psyllium 3000 mg, simetikon 100 mg v jednom sáčku.


Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 6 let. Léčivé přípravky nebo doplňky stravy užívejte minimálně 2 hodiny po nebo před užitím přípravku Titanlax.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.