Skupina produktů:

Potraviny a nápoje

Úvod

Ráno nemusí začínat jen kávou – může začít snídaní, která vás zasytí a zároveň si ji vychutnáte. Topnatur Probio XXL dračí ovoce je lahodná bezlepková kaše, která vyniká lahodnou exotickou chutí pitahayi. Díky praktickému rodinnému balení XXL si můžete dopřát až 5 porcí, které jsou ideální jako rychlá snídaně nebo výživná svačina během dne. Kaše je obohacena o probiotika, prebiotickou vlákninu inulin a směs vitamínů a minerálů, které doplňují její vyvážené složení. Neobsahuje lepek, laktózu ani kasein, takže je vhodnou volbou pro vegany i osoby preferující bezlepkovou nebo bezlaktózovou stravu.

Hlavní vlastnosti:

  • s kousky lyofilizovaného dračího ovoce
  • obsahuje probiotické kultury a prebiotickou vlákninu inulin
  • bez lepku, laktózy a kaseinu
  • veganské složení
  • rychlá příprava za 3–5 minut
  • 5 porcí v balení

Složení

Instantní rýžová mouka 39 %, kokosový tuk, sušený glukózový sirup, inulin 6,4 %, nativní kukuřičný škrob, třtinový cukr, vitamínový a minerální premix, lyofilizované dračí ovoce 3 %, probiotické kultury 6 kmenů* (množství 5 miliard na 1 porci), sul, emulgátor: E472e (rostlinný původ), stabilizátor: E340, protispékavá látka: E551, aroma.

Použití

60 g kaše (přibližně 7 zarovnaných polévkových lžic) zalijte 150 ml horké vody nebo mléka o teplotě maximálně 80 °C. Dobře promíchejte a nechte 3 až 5 minut odstát. Poté je kaše připravena ke konzumaci.

O značce

Topnatur je česká rodinná značka ze Slušovic u Zlína, která už 30 let ulehčuje hektický každodenní život. Tvoří prémiové a chutné produkty, které šetří čas a pomáhají zvládat den zdravě, jednoduše a s chutí.

SKU
50199447