Topvet For Pets Detoxikace sirup pro psy 200 ml

Veterinární přípravky

Značka: TOPVET
Topvet For Pets Detoxikace sirup pro psy je veterinární přípravek k pročištění organizmu. Obsahuje komplex bylinných extraktů, který podporuje čištění a detoxikaci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
169

O produktu

50125445

Veterinární přípravek k pročištění organizmu. Topvet For Pets Detoxikace sirup pro psy je originální receptura vyvinutá na základě nejmodernějších poznatků současné vědy a fytofarmacie. Obsahuje komplex bylinných extraktů s ostropestřcem mariánským, který podporuje normální trávení a dobrou funkci jater. Stejně jako Aloe vera a pampeliška napomáhá čištění a detoxikaci. Bylinky obsažené v přípravku* mají silný antioxidační účinek, čímž chrání buňky před oxidačním stresem a tělo před nepříznivými vnějšími vlivy prostředí. Aloe vera, ostropestřec a vitamin C přispívají k přirozené odolnosti organizmu. Díky příjemné chuti, nebudete mít problém sirup zakomponovat do potravy.

Hlavní vlastnosti:

  • ostropestřec, Aloe vera a pampeliška napomáhají čištění a detoxikaci organizmu
  • ostropestřec, pampeliška, Aloe vera, zelený čaj* a vitamin C působí jako antioxidanty
  • Aloe vera, ostropestřec a vitamin C podporují imunitní systém

Složení

Invertní fruktózový sirup, ostropestřec mariánský vodný extrakt, pampeliška lékařská vodný extrakt, klanopraška čínská standardizovaný extrakt, zelený čaj standardizovaný extrakt, vitamín C, Aloe vera juice, sorban draselný. 5 ml obsahuje: ostropestřec mariánský vodný extrakt 80 mg, pampeliška lékařská vodný extrakt 25 mg, klanopraška čínská standardizovaný extrakt 10 mg, Aloe vera juice 25 mg, vitamin C 25 mg.

Použití

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně.

Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.