Topvet For Pets Imunita sirup pro psy 200 ml

Veterinární přípravky

Značka: TOPVET
5.0
Topvet For Pets Imunita sirup pro psy je veterinární přípravek s betaglukany, echinaceou a vitaminem C pro podporu imunitního systému.
Skladem na e-shopu
185

O produktu

50125446

Veterinární přípravek s betaglukany, echinaceou a vitaminem C pro podporu imunitního systému. Topvet For Pets Imunita sirup pro psy je originální receptura vyvinutá na základě nejmodernějších poznatků současné vědy a fytofarmacie. Obsahuje komplex bylinných extraktů z třapatky nachové neboli echinacey, rakytníku a Aloe vera, které podporují přirozenou odolnost organizmu. Díky příjemné chuti, nebudete mít problém sirup zakomponovat do potravy.

Hlavní vlastnosti:

  • sirup pro podporu obranyschopnosti organizmu
  • echinacea, rakytník, Aloe vera a vitamin C podporují imunitu
  • velmi příjemná chuť

Složení

Invertní fruktózový sirup, třapatka nachová vodný extrakt, lichořeřišnice větší vodný extrakt, rakytník řešetlákový vodný extrakt, vitamín C, Aloe vera juice, Beta 1,3 D Glucan standardizovaný extrakt, sorban draselný. 5 ml sirupu obsahuje: Echincea kořen vodný extrakt 80 mg, lichořeřišnice větší vodný extrakt 30 mg, rakytník řešetlákový 30 mg, betaglukan standardizovaný extrakt 10 mg, Aloe vera juice 25 mg, vitamin C 15 mg.

Použití

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně. Přípravek podávejte v jednom cyklu 5-6 dnů a následně na 2 dny vysaďte. Takto postupujte 5-6 týdnů.

Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.