Topvet For Pets Kloubní výživa Artroregen Ca sirup pro psy 200 ml

Veterinární přípravky

Značka: TOPVET
Topvet For Pets Kloubní výživa Artroregen Ca sirup pro psy je veterinární přípravek pro aktivní pohyb bez bolesti. Obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů Topvet For Pets v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2021 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
255

O produktu

50125448

Veterinární přípravek pro aktivní pohyb bez bolesti. Topvet For Pets Kloubní výživa Artroregen Ca sirup pro psy je originální receptura vyvinutá na základě nejmodernějších poznatků současné vědy a fytofarmacie. Spojuje chondroprotektivní stavební látky – glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a kyselinu hyaluronovou – a unikátní bylinný komplex. Přípravek je obohacený o MSM – zdroj organické síry, který při dlouhodobém užívání tlumí zánětlivé procesy a bolestivost. Tekutá forma se velmi dobře aplikuje v potravě. Zlepšení stavu je možné sledovat od 10. dne používání.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje glukosamin, chondroitin sulfát, které jsou součástí kloubní chrupavky
  • šišák bajkalský a přeslička rolní přispívají k normálnímu stavu kloubů
  • MSM tlumí zánětlivé procesy

Složení

Invertní fruktózový sirup, glukosamin sulfát, voda, chondroitin sulfát, MSM, líh, kyselina hyaluronová, šišák bajkalský standardizovaný extrakt, vitamín C, bršlice kozí noha nať, přeslička rolní nať, rdesno ptačí nať, sorban draselný. 5 ml obsahuje: glukosamin sulfát 400 mg, chondroitin sulfát 15 mg, MSM 25 mg, kyselina hyaluronová 5 mg, šišák bajkalský standardizovaný extrakt 25 mg, bylinný komplex 30 mg.

Použití

Prvních 10 dnů (startovací dávka) podávejte 8-10 ml (2 čajové lžičky) na 10 kg hmotnosti zvířete. Následně (udržovací dávka) podávejte 5 ml (1 čajová lžička) na 10 kg hmotnosti po dobu 2-3 měsíců. Následně na 3 měsíce vysaďte a v případě potřeby kúru opakujte. Je možné podávat dlouhodobě.

Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.